Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Як розвинути самостійн 5 базових правил, які допоможуть зберегти здоров’я і гроші (+аудіо)

22 Квітня, 2021


Афера з неіснуючою пандемією коронавірусу ще раз підтвердила, що лише 5% населення спроможні до самостійного мислення. Всі інші приречені потерпати від різноманітних локальних чи глобальних «лохотронів». Натомість володіти самостійним мисленням вигідно – це зберігає не лише гроші, а й здоров’я. Але як цього досягнути?

200518-krasa.jpg

Аудіоверсія: Як розвинути самостійне мислення: 5 базових правил, які допоможуть зберегти здоров’я і гроші

Самостійне мислення – це спроможність виробляти правильні рішення у нестандартних ситуаціях. Відтак самостійне мислення – це творче мислення. Воно також дає спроможність розрізняти правду і брехню, добро і зло.

– Що є джерелом самостійного, творчого, раціонального мислення?

Одразу скажемо: не освіта, не знання, не інтелект, хоча це важливі допоміжні засоби. Коронавірусна паніка виявила купу освічених, ерудованих інтелектуалів, які купилися на цю аферу. Їхню психіку було зламано, а їхній потужний інтелект почав тиражувати брехню і розганяти безумство масового психозу.

А все тому, що інтелект – це спроможність діяти автоматично у стандартних ситуаціях. Автоматичність означає запрограмованість і передбачуваність. Саме цю базову властивість інтелекту й використовують шахраї. Вони конструюють свої афери так, щоб отримати наперед прораховану – вигідну для них – відповідь інтелекту. Це як з комп’ютером: якщо в ньому активували зловмисну програму, то сам комп’ютер її вже не зупинить.

– А хто зупинить?

Лише оператор цього комп’ютера, який дивиться на ситуацію згори, відтак спроможний виявити і видалити шкідливий процес.

У ролі такого оператора виступає дух людини – її власна духовна сутність. Духовна сутність наскрізь бачить ворожі дії, проте далеко не завжди спроможна «докричатися» до інтелекту і попередити його про небезпеку. Тому головним засобом розвитку самостійного мислення є посилення зв’язку з власним духом. Якщо не буде зв’язку, то весь наш інтелект з його ерудицією може бути спрямований проти нас.

– Як посилити зв’язок з власним духом? Як навчитися чути його тихий голос?

Треба тренуватися. Для початку досить дотримуватися 5 правил.

1. Слухати голос власної совісті, адже це голос духу. Совісна людина розвиває, розширює, посилює канал зв’язку зі своїм духовним Я. Натомість дії проти власної совісті блокують канал зв’язку зі своїм духом – джерелом правильних рішень.

2. Дивитися на себе зі сторони – очима свого духу. Аналізувати свої думки, емоції, вчинки, стосунки з іншими людьми.

3. Творити шляхетні справи, адже шляхетна творчість – це прояв духу. Суспільно корисні інновації – найкраще духовне тренування.

4. Спостерігати красу і поширювати красу навколо себе. Краса – це властивість нашого духу. Наш безсмертний дух красивий і гармонійний.

5. Тягнутися до самостійних, творчих, раціонально мислячих людей. Тому що «з ким поведешся, того й наберешся». Якщо в організації є хоча б одна раціонально мисляча людина, то вся організація може мислити і діяти раціонально.

Радіймо!

Продовження: Демосократія і аріянство: про скорочення шляху до республіки демосів за допомогою світоглядного резонансу

Джерело:https://www.ar25.org/article/yak-rozvynuty-samostiyne-myslennya-5-bazovyh-pravyl-yaki-dopomozhut-zberegty-zdorovya-i

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram