Йдемо до Перемоги разом, та думаємо про Музей УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ ВІЙНИ

11 Січня, 2023  


Валерій Галан: Засновник бренду «Музей «Становлення української нації» Автор проєкту – музею Української народної війни прелставляє світовій українській спільноті ідею та презентацію вже мирного проекту який покаже світу, як через страждання, біль та Перемогу – об’єднати українську націю,та світ в її підтримці. А для майбутніх поколінь, цей музей буде сприяти патріотичному піднесенню українців, які об’єдналися в тяжкі часи, перемогли та пишаються своєю країною, об’єднати їх навколо відродження європейської України, сприяти створення позитивного іміджу України у світі «УКРАЇНЦІ – НАЦІЯ ГЕРОЇВ»
Музей НАРОДНОЇ ВІЙНИ УКРАЇНИ допоможе закріпити в пам’яті українців та міжнародної спільноти всю біль та страждання українського народу від звірства, катувань, мародерства, ґвалтувань, що принесла рашистська армія, і водночас героїзм, звитягу нашого народу. Міжнародну допомогу нашій армії і нашим переселенцям - Україні!
У музеї буде висвітлено правдиво і емоційно, щоб на весь світ було відомо про те все, що відбувалось в Україні, в боротьбі проти всесвітнього зла.
УКРАЇНА - ЦЕ ПЕРЕДОВА В БОРОТЬБІ МІЖ ОРДОЮ І ДЕМОКРАТИЧНИМ СВІТОМ!
Наші внуки і правнуки не повинні робити помилок, які робили їх діди та прадіди щодо «руського міра» та «братських народів». Ця війна має стати страшним уроком для нашого народу і для міжнародної спільноти. Зробити так, щоб ці уроки пам’ятали і використовували, а можна це тільки через музеї, фільми, театри, книги, пісні і нашу пам’ять . «НАРОД, ЯКИЙ ПАМЯТАЄ СВОЮ ІСТОРІЮ – МАЄ МАЙБУТНЄ»

Долучайтесь до обговорення у нас на радіо, пишіть нам і разом ЗРОБИМО УКРАЇНУ КРАЩОЮ !

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram