Підтримати

Євген Чолій

13 Березня, 2021

Евген Ярославович Чолій — канадський правник українського походження. Президент Світового Конґресу Українців (2008—2018). Доктор Honoris causa Національного університету «Львівська політехніка» (2016). Почесний консул України у Монреалі (Канада) (з 2020). Евген Чолій є членом Палати адвокатів Квебеку з 1982 р. та старшим партнером однієї з найбільших адвокатських фірм Квебеку — Лавері, де Біллі, яка нараховує понад 200 адвокатів.

З 2019 є Президентом ГО «Україна-2050», що співпрацює з українськими та міжнародними організаціями та українською діаспорою, щоб допомогти розробити спільну візію майбутнього України та впровадити впродовж одного покоління — а саме до 2050 року, стратегію для сталого розвитку України як повністю незалежної, територіально цілісної, демократичної, реформованої та економічно конкурентноспроможної європейської держави.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram