ЄВГЕНІЯ ШАЛАТА: Курячий РОЗСІЛ, по домашньому секрети родинного росолу!

14 Грудня, 2021  

По домашньому - Курячий РОЗСІЛ.
"УКРАЇНСЬКА ГОСПОДИНЬКА" Від Євгенії.
Маєте РОЗСІЛ на обід,такого рецепту не має в ютубі. Він мій особливий, який готую роками , бо вбирає родинне коріння і смаки. Бульйон насичений вітамінами, корисний, лікувальний, святковий, апетитний, гарний на вигляд, презентабельний, вишуканий та особливий, бо відмінний від інших.
Мій - родинний рецепт то розкритий секрет для Вас від Євгенії.

Інгредієнти:
Домашня курка;
3-4 морквини;
1цибулина;
2-3 помідори;
1 картоплина;
Селера;
3-4 горошини перцю;
Петрушка, кріп;
Сіль за смаком;
Червоний гострий (2-3 кружальця)
Вода(3-4 л.)

Спосіб приготування:
Порізані кусочки курки залити водою і довести до кипіння, знімаючи постійно шумівкою піну- накип, поки не стане чистий.
Згодом туди покласти порізану моркву, цибулю картоплю, помідори, селеру, корінь петрушки (якщо є),горошком перець, сіль (0,5-1 л.) і поставити на повільний вогонь, щоб легенько булькало.
Коли курка готова , вийняти цибулю , щоб не розварилась і не був мутним бульйон та відкласти в сторону і продовжувати варити.
В кінці добавити гілочку петрушки, або зв'язати невеличкий пучок і положити за 15 хв.до повної готовності, докладаючи 2-3 кружельця червоного гострого перцю (для гурманів), або простого чорного меленого.
РОЗСІЛ , або бульйон готовий!
Завжди готовили по неділях, перш ніж йти до церкви , тому відносилася страва до святкових блюд.
Доброго апетиту!
Секрети родинного росолу!
Цей рецепт особливий і смачний, який вбирає усі секрети , як по- маминій лінії, так чоловікової родини.
У росолі відсутній лавровий лист, бо дає гірчинку ,який замінений на гострий пекучий перець.
А овочі ,такі як - картопля, помідор, додають бульйону насиченого вишуканого смаку і кольору .
Коли розливається у тарілки, варена картопля розділяється на порції разом з помідоринкою, яка може бути і розвареною, добавляючи бульйону більш золотавого кольору.
Зауваження:
Треба пильнувати, щоб цибуля не розварилась, бо буде мутний розсіл,яку напівварки викладають з бульйону і можуть застосувати при тушкування м"яса(можна не використовувати -вона йде до відходів).
Варений пучок петрушки теж витягуємо і більше не застосовуємо, замінюючи на посічений свіжий зелений кріп або петрушку.

Інколи в родині замість картоплини і помідор ложили квасолю-"бабу"(плеската біла велика квасоля).Її на ніч замочували у воді і клали варити разом з м'ясом курки, чи півня.
Потім застосовували , як окреме блюдо.
До росолу завжди замішувалася домашня лапша (борошно, яйце,сіль, вода).Тоненько розкатувалася паляниця і скручувалася туго рулетом ,а потім тонко нарізувалася (зріз по діагоналі).

"УКРАЇНСЬКА ГОСПОДИНЬКА" Від Євгенії.
Р. С. Маєте РОЗСІЛ на обід.такого рецепту не має в ютубі.Він мій особливий, який готую роками , бо вбирає родинне коріння і смаки. Бульйон насичений вітамінами, корисний, лікувальний, святковий, апетитний, гарний на вигляд, презентабельний, вишуканий та особливий, бо відмінний від інших.
Мій - родинний секрет для Вас від Євгенії.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram