Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Євгенія Шалата: Запечена курочка з картоплею і ще пісня та гарний передрізвяний настрій для ВАс і Нас.

8 Грудня, 2021

РІЗДВ'ЯНІ МОТИВИ

Все починається задовго до різдва, варто побачити перший сніг за вікном, хоч в Італії це рідкість, а може й своєю втомою від робіт впродовж року наші в Італії прискорюють свято і готують задовго до різдвяного посту Запечену курочку з картоплею і ще пісня та гарний передрізвяний настрій для ВАс і Нас.

Кухня нашвидкоруч! Гості на порозі! Для приготування: Курка, Картопля. Сіль, перець, лимон, головка часнику, олія. Картопля почищена ставиться на вогонь і доводиться до кипіння до хвилини часу, після чого виключається вогонь і добавляється жменька солі і накривається кришкою, щоб трохи простояла у воді. Коли курка пускає сік, тоді викладається картопля, цибуля, часник, сало або бочок. Випікається годину часу при температурі 200 градусів.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram