Єврокомісія підтримала запропонований Україною план відбудови і реформ Ukraine Plan

20 Квітня, 2024


Підтримка ЄС відіграє вирішальну роль у тому, щоб допомогти Україні відновитися після руйнівних наслідків російської геноцидної агресії. Це включає не лише фізичну відбудову інфраструктури, але й підтримку демократичних інституцій, верховенства права та економічного розвитку. Сильна та стійка Україна є ключовим фактором для стабільності та процвітання всієї Європи.

Відновлення України має ґрунтуватися на принципах сталого розвитку та інновацій. Це потребує значних інвестицій у нові технології, цифровізацію та зелений перехід. Підтримка ЄС може допомогти Україні створити динамічну та конкурентоспроможну економіку, яка принесе користь як українцям, так і європейцям загалом.

ЄС має унікальну можливість допомогти Україні стати сучасною, демократичною та процвітаючою країною. Підтримка відбудови України є не лише моральним обов’язком, але й розумною інвестицією в майбутнє Європи.

Європейська комісія підтримала план реформ Ukraine Plan у межах механізму Ukraine Facility. Він визначає умови отримання 50 млрд євро макрофінансової допомоги у 2024-2027 роках. Ukraine Plan був запропонований урядом України. Про це йдеться в повідомленні Єврокомісії.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
ПАРТНЕРИ
Допомога біженцям і мігрантам, консультації з питань захисту у кримінальних справах та представництва у сімейних спорах

+38-097-752-51-77
consulting@lawargument.com
ГАЛЕРЕЇ
Наші митці в галереї Європи
Купуй українське
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram