Підтримати

Ігор Каганець: здорова нація - запорука її могутності.

14 Липня, 2021

Здорв'я - це найбільша цінність на Землі для людини.  Ми разом з вами  у  циклі програм та фільмів шукатимемо відповідь як ліквідувати причини різних недугів, а не лікувати наслідки і не зовсім з вірним діагнозом. Нас цікавить багато запитань на які до сьогодні не знайшли відповідь. Правда цікаво як лікувались наші предки, чому відомі лікарі ставали пісьменниками, як відкрити силу свого організму щоб не досустити недугів чи перешкодити хворобі.

Ми будемо раді коли ви дасте посилання, чи відкриєте нам місця сили та здоров'я на Землі, Долучайтесь разом ми сила і попереримо найстрашніші виклики людскому здоров'ю.

Портал світоглядних новин "Народний Оглядач" і Сьомий канал громадського телебачення ТБ-7 починають спільний проект масового оздоровлення українців і піднесення України у Простір волі. На цій сторінці http://ar25.org/node/29919 можна завантажити початковий курс технології самозцілення Живе Слово. Для правильного використання треба уважно, бажано два-три рази проглянути навчальний відеофільм.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram