Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Йонас Охман - волонтер, кінорежисер... Пророцтва 5 річної давності стають реальністю. Є організація ЖовтоСИНІ

18 Жовтня, 2021
AČIŪ, JONAI!
Tu esi mūsų Garbė!..
ДЯКУЮ, ЙОНАС!
Ви наша Честь! в ДЕНЬ ПОКРОВИ БОГОМАТЕРІ та ЗАХИСТНИКА УКРАЇНИ! багато українців у світі та Україні дякують литовскому , шведському і українському за духом і патріотизмом Громадянину ЙОНАСУ ОХМАНУ!
З цієї нагоди у неділю, 17 жовтня після 11 год. за адресою  вул. Маса, т. у церкві міста Вільнюса Святої Троїці, це українська церква греко - католицьких українців, запросили Йонаса на зустріч з громадськістю. Він зробив найбільше заради України, створив зараз спеціальну міжнародну організацію ′′ Синьожовті ′′ для підтримки України проти окупантів.  Громадянин Литви ЙОНАС ОХМАН - з перших днів російської окупації Донеччини та Криму зумів в ряді країн Європи організувати діяльність волонтерської організації для підтримки захисників на фронті в Україні. На зустрічі з Йонасом, де був представлений підсумок його, 7-річної діяльності між фронтом та Литвою, та презентації книги ′′ Донбаський Джаз ", яка вийшла друком та
з нагоди  Свята українського козацтва і річниці створення УПА, й свята Покрови Пресвятої Богородиці, стало святом для громади українців м.Вільнюса.  Прибулі на зустріч із громадським діячем, перекладачем, кінорежисером, автором документальних фільмів, засновником організації "Блакитний-жовтий", яка займається збором коштів для українських воїнів і потерпілих від російської агресії розповів багато, що не війшло в книгу.
Презентована книга Й. Охмана "ДОНБАСЬКИЙ ДЖАЗ". вже полюбилась читачам, а радіо "Українська хвиля з Європи" планує вас познайомити з фрагментами цієї книги та інтерв'ю з її автором другом України Йонасом Охманом.
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram