Юрій Білак (Youry Bilak) у Космачі - представляє відомого фотографа Дмитро Пожоджук

3 Лютого, 2022


Невгамовний Дмитро Пожоджук, все справжнє мистецьке та вічне його хвилювало завжди і він як митець достойно представляє інших такий він гуцул з Космача, який буде гостем нашого радіо в наступних програмах.

Білак Юрій - французький фотограф українського походження. Створює композиції фотографій, в яких відображена культура та побут українського народу. Народжений у 1961 у Франції в сімї українських емігрантів, Юрій з раннього дитинства виховувався в українській культурі. Наприкінці 90-х, після гастрольних поїздок по Франції із спектаклями, Юрій стає режисером театральних постановок для юного глядача і професійно захоплюється фотографією. Вперше Юрій Білак відвідав Україну, коли у 1983 році приїхав до Львова з метою вдосконалення як танцюрист. У 2004 він почав свій проєкт - етнографічний репортаж про країну своїх предків.

Андрій Колотай, завідувач виставковим сектором у Львівському музеї етнографії: "Проект є цікавий і він потребував великих коштів і організації, щоб його зробити. На тих світлинах - реакція портретованих на фотографа, який уміє прихилити до себе людей і розкривати їх перед камерою. Це великий дар, який дається не кожному. Юрій Білак має дар поєднувати людей французької культури й української. Мало хто знає, але це саме він вчив вимовляти українські слова Пєра Рішара для рекламного ролика, де він вітає Україну і Віктора Ющенка. Перш ніж фотографувати людей Юрій Білак знайомиться із ним, переймається їхнім настроєм і аж тоді тільки фотографує. Заслуговує на повагу й те, як автор прискіпливо поставився до експонування цих творів"

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
ПАРТНЕРИ
Допомога біженцям і мігрантам, консультації з питань захисту у кримінальних справах та представництва у сімейних спорах

+38-097-752-51-77
consulting@lawargument.com
ГАЛЕРЕЇ
Наші митці в галереї Європи
Купуй українське
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram