Підтримати

Картини 11 річної українки Поліни Буцик зацікавили галерею в Литві..

3 Жовтня, 2021

З Поліною Буцик, київською дівчинкою, що захоплюється малюванням я познайомився випадково, якось батько показав мені картини доньки в смартфоні, тоді на маленькому екрані не розгледів бачення світу через фарби та композицію юної художниці. Сьогодні коли батько поділився радмстю від нової картини на екрані мого компютера цю роботу побачила Аушра Мікеліене, яка попросила показати ще картин і розмістити роботи ПОЛІНИ у віртуальній гадереї АРТАУШРА, яку зараз в період пандемії та обмежень повязаних з короновірусом відвідують тисячі європейців. Як зазначила відома галеристка, в картині українки Подіни є ведике світіння Добра і Любові до природи і нашої планети в гармонії з якою нам жити...
Днями Поліна отримає офіційне запрошення бути першою юною українкою чиї робити побачать в галереї АРТАУШРА.

З новими художніми роботами Поліни Буцик ми вас познайомимо і постараємось зробити невеликий діалог з юною художницею.

Минуло не більше 30 хвилин як на порталі Україна -це українці була розміщена картини Поліни Буцик і пришли гам перші відруки від Євдокії Макаренко з Коростишева:
Картина чудова. Вона наповнена теплом душі й особливими відчуттями, які притаманні лише тим, хто вміє спілкуватися з природою, хто вміє чути її й дотримується законів Всесвіту. В наш час такі властивості здебільшого мають саме діти. Впевнена, що Полінку чекає прекрасне майбутнє, що її картини навчатимуть вірити в себе, допомагатимуть знаходити в собі сили для подолання життєвих негараздів. Тож ніколи не здавайся й цілеспрямовано прямуй вперед. Нехай твій талан додасть тобі сили, а Всесвіт насичує натхненням творити та допоможе зберегти чистоту й глибинність природньої краси твоєї душі.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram