Підтримати

Картини-сканімації та скульптури-ілюзії. Олег Шупляк.

12 Серпня, 2021

Олег Шупляк та його світ мистецтва то є велика таємниця, то є загадка душі дивовижного художника з Бережан знаю більше 25 років. Він прогресує та розвиває свій мстиль в кожному малюнку і кожній зустрічі з митцем. Цю грань таланту ви ще не знали, а головне вона може бути живим памятником у обісті вашого будинку чи навіть в оселі і радувати Вас коли повертуєтесь або йдете з дому де на вас чекає оживлене мистецтво таланту Олега Шупляка.
Ілюзія виникає за рахунок руху глядача повз об'єкт або в напрямку об'єкту. Нау славу.йбільший секрет цього незвичного художника в тому що він є, що він патріот України, що він проявляє донеї любов у своїх творах, і постійно живе в Бережанах приносячи свому рідному містечку світову славу.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram