Любомир Кузяк: КРИЛО МОЄЇ МРІЇ ЗАХИСТИТЬ НЕБО УКРАЇНИ

7 Квітня, 2023

Мрія стає реальністю якщо ти її втілюєш , хоч потрібно долати багато перешкод та неможливостей.  Любомир Кузяк - художник один з тих хто можу не тільки намалювати мрію, він нею вміє окрилити дітей, та і мрії його крилаті. Любомир любить Небо, Україну і є партіотом який зробить можливе та неможливе щоб ПЕремога настала якнайшвидше.
Ці пташки не злетіли б в небо на сході без реальної підтримки і допомоги багатьох людей в Україні, Європі й інших країнах світу.

Та постійний випуск Крил Перемоги потребує матеріали та кошти щоденно. Зараз цю справу можете підтримати і ви а координацію та встановлення контактів й інша підтримка МО МБФ "Українська друза" литовська кіностудія АРАТТАФІЛЬМ та радіо Українська хвиля з Європи. Для підтримки випуску дронів КРИЛО ПЕРЕМОГИ, потрібні кошти на матеріали. Логістика по доставці матеріали потрібно висилати в Бережани нова пошта 1 Любомиру Кузяку
Інформаційна підтримка, а також збір коштів в Європі та світі зараз організовує радіо та його засновник БО МБФ " Українська Друза, інформаційну підтримку проекту веде Петро Олар тел +37063233112.

2зображення_viber_2023-03-27_09-24-51-595.jpg" alt="" width="1024" height="576" />
Потрібні також акумуляторні батереї


More Записи for Show: Радіо Українська хвиля з Європи
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
ПАРТНЕРИ
Допомога біженцям і мігрантам, консультації з питань захисту у кримінальних справах та представництва у сімейних спорах

+38-097-752-51-77
consulting@lawargument.com
ГАЛЕРЕЇ
Наші митці в галереї Європи
Купуй українське
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram