Підтримати

ЛЮДИ СВІТУ-почуйте, невже ми всі разом байдужі до заклику допомоги, а варвари ХХІ століття схаменіться...

29 Квітня, 2022

Боже...  поможи цим людям...

У Маріуполі зараз дуже важка ситуація. Через постійні обстріли російських окупантів, які намагаються його захопити, Маріуполь, як місто, вже практично не існує.

Про це розповів міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв'ю програмі Face the Nation на американському телеканалі CBS News.

«Ситуація в Маріуполі важка з військової точки зору і розбиває серце. Місто більше не існує. Залишки української армії та велика група цивільних осіб фактично оточені російськими військами» - сказав він.

Кулеба додав, що українські військові продовжують битися за місто. Однак враховуючи ті звірства, які творить на українській землі росія, швидше за все російські війська вирішили зрівняти місто з землею.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що ситуація в блокадному Маріуполі з кожним днем стає все більш нестабільною. Зараз практично неможливо оцінити кількість жертв і руйнувань, понесених в результаті штурму Маріуполя.

В ООН заявили, що щонайменше сто тисяч жителів обложеного і блокованого російськими окупантами Маріуполя вмирають від нестачі продовольства і води.


More Записи for Show: Радіо Українська хвиля з Європи
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram