Львів: відкриття релігійного туризму в Україні

23 Травня, 2021

Туризм - одна з основних видів діяльності Львівської області, включаючи релігійний туризм. Львів, Львів українською мовою також був визнаний найкращим містом для аутсорсингу бізнесу в Центральній та Східній Європі. Місто знаходиться в центрі регіону, який називається Галичина та іншими варіаціями інших мов.


Галицький прапор

Історія Львова на Галичині
Львів - це перлина, що знаходиться на перехресті націй, що межують з Галичиною. Польща на півночі, Словаччина на сході, Угорщина на півдні: регіон мав складну історію періодичних змін. Регіон є найзахіднішим у країні, що межує зі Словацькою Республікою. Незважаючи на те, що воно є столицею регіону, оспорюваного багатьма королівствами, місто Львів вдалося зберегти свою красу протягом століть.

З 1772 року регіон був адміністративним поділом Австрійської імперії. Згодом, завжди з назвою королівство Галичина та Лодімірія, воно було частиною Австро-Угорської імперії, аж до її падіння в 1918 році. Народження Королівства Галичина та Лодимірія має бути пов'язане з 3 поділами Польщі, що послідували наполеонівські війни. До 1772 р. Та з часу заснування Львова у 1256 р. Край входив до складу польсько-литовської конфедерації.

Королівство Галичина та Лодомірія різними мовами
Латинська: Galicia et Lodomeria
Німецька: Galizien und Lodomerien
Угорська: Gácsország (або Halics) és Lodoméria
Польська: Galicja i Lodomeria
Словацька: Халіч у Володимирському або Галича у Лодомерії
Українська: Галичина і Володимирія (Галичина і Володимирія)
Румунська: Galiția și Lodomeria
Львів у літературі та кіно
Роман польського автора Адама Загаєвського «Зрада» розповідає про трагічний історичний період, коли польське населення Львова було депортовано до Глівиць. Останнє було невеликим містечком, яке щойно перейшло від німецького контролю до складу Польщі.
Мало хто знає, що деякі відомі частини фільму «Список Шиндлера» знімали у Львові, щоб заощадити на бюджеті дорожчих зйомок у Кракові.
Львів часто згадується в книгах Джозефа Рота, які допомагають нам виявити цікавість до цього ще відносно маловідомого міста.

Що відвідати у Львові
Визначних пам'яток міста багато - від архітектури, церков, храмів та численних музеїв. Тут ми перелічимо перші та найвідоміші туристичні напрямки, але цікавий мандрівник зможе відкрити для себе ще багато іншого:

Нервовим центром міста, безперечно, є його Ринкова площа (Площа Ринок). Вся площа була зруйнована руйнівною пожежею, яка виникла в 16 столітті, і з тих пір історія цього міста переплітається з нашою. Площа насправді була спроектована італійськими архітекторами. Його атмосфера бадьора, багата культурою з різними музеями, розташованими неподалік.
У центрі Ринкової площі знаходиться будівля, де знаходиться Ратуша . На додаток до державних установ, зсередини ви можете отримати доступ до його вежі, яка дуже нагадує дзвіницю. Перший етап підйому, який піднімає туриста до захоплюючих видів, можна здійснити в ліфті. Останній відрізок, однак, повинен бути перекритий уздовж дерев'яних сходів. Остання ділянка звужується, поки не стає гвинтовими сходами.
У декількох кроках від Ратуші знаходиться собор Сан-Джорджо , піднесений зразок готичної архітектури 16 століття. Присвячена віруючим католикам, вона відома перш за все каплицею Боїм, різьблення з каменю регулярно привертає цікавість туристів, які люблять історичні та культурні деталі.
Також з видом на Ринкову площу ми знаходимо Каса Корняктаора , історичний музей Львова з артефактами, що розповідають історію міста від заснування у 1256 р. До наших днів, не нехтуючи темних періодів війни в Україні. Безумовно, фундаментальний культурний візит, якщо ви хочете познайомитися з містом.
На старосельському замку , колись фортеці, був оплот міста. Споруда була побудована між ХІІІ-ХІХ століттями, кілька разів руйнувалася та перебудовувалась. Він розташований на найвищій точці міста, і з цієї причини його варто відвідати хоча б заради чудових краєвидів, якими можна милуватися.
Львівська оперний є не тільки найважливішим в місті , але також , можливо , найвідоміший у всій Україні. Його будівництво датується кінцем XIX століття, після рекультивації боліт річки Полтва. Сьогодні, як і колись був побудований, театр змушує нас подорожувати у часі, дивом залишившись неушкодженим під час неодноразових нападів на місто, він сяє гордістю міста.
L ' Apteka - це музей виробництва фармацевтичних препаратів в Україні, в цьому ж будинку знаходиться найстаріша аптека у Львові. Зупинка, яку дуже цінують туристи, які також можуть зробити стрибок у минуле цього захоплюючого міста тут.
Якщо собор Святого Георгія має католицький обряд, то Успенська церква - православного, побудована в стилі ренесансу. На цьому місці ми знаходимо як церкву, так і каплицю трьох ієрархів, де переважає красива вежа Корнят.
Для любителів футболу не можна пропустити відвідування Львівської Арени, урочисто відкритого матчем Україна - Австрія, та пам’ятну церемонію підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року.
Залишки стін, зруйнованих у період наполеонівських воєн, дали життя дуже захоплюючому проспекту. Він змінив свою назву та зовнішній вигляд протягом десятиліть та століть, сьогодні присвячений Свободі, зустрічає багато історичних будівель і обрамлений річкою Полтва.
Кулінарні традиції Львова
Це місто не випадково є містом культури для всієї України, насправді цей невеликий центр характеризується не лише своїми пам’ятками. Кондитерська і кулінарні традиції цього капіталу в цілому мають глибоке коріння в культурі і традиціях, з деякими курйозами.
Місто Львів - це несподіване місце для відкриття кави зі старовинними традиціями. Кава відіграє унікальну роль в українських традиціях, настільки, що фестиваль кави можна відвідати у Львові . Традиції та мистецтво приготування, смаження та консервування кави сягають 17 століття і передаються з покоління в покоління.
Окрім кави, ми відкриваємо в цьому маленькому містечку безліч ремісничих кондитерських, які зробили шоколад професією. Для туристів можна взяти участь у демонстраціях з її обробки.
Львівське 1715 , як ім'я sugerisce, це пиво цінується протягом багатьох століть. У Львові ви також можете відвідати перший український музей пива « Львіварня» , де зберігаються дорогоцінні рецепти, що датуються 15 століттям. Традицію пивоваріння запровадили ченці-єзуїти понад 600 років тому.
Є багато типових регіональних та національних страв;
Якщо ви перебуваєте у Львові, безумовно, варто скуштувати деякі типові національні страви, такі як Вареники . Сімі пельмені, можна відварити або подати смаженим. Особливістю є те, що Вареники готують як солодкі, так і солоні з начинкою з картоплі, грибів, м’яса та риби, а також полуниці, яблук, чорниці та інших фруктів.
Golubcy є inovoltini , фаршировані м'ясом і спеціями, чиє тісто fattta з листя капусти. Їх подають тушкованими або смаженими часто у супроводі сметани.
Chicken Kiev ( котлета по-київська ): сама назва передбачає , що це національне блюдо, зроблене з кованих курячої грудки каталася трави і спецій з серцем холодного масла, нарешті паніруванням з яйцем і смажені.
Nalysnyky (налеснікі) є українською версією французьких млинців. Склавши в чверті або закатавши, їх можна фарширувати так само, як подібні французькі делікатеси.
Шашлику ( шашлик ) просто шампури з будь-якого виду м'яса, і навіть вегетаріанці, rigorosamete abbodante подається з гострим соусом.
Деруни ( Деруни) s s дуже популярні в українській кухні і не більше , ніж смажені картопляні млинці з яйцями і борошном. Їх можна подати як сніданок або як гарнір до м’яса або овочів, часто в супроводі сметани.
Сало (сало) - це бекон чи сало, котрі у давнину забезпечували дорогоцінну енергію та жир для бідної дієти з контатадіна, в наш час вони є закускою або акомпанементом до напою з горілкою.
Сирники (сирники) є рецептом , де сир змішують з яйцями і борошном є основою для минулого поливають маслом або вершковим маслом, подається з родзинками або іншими сухофруктами або горіхами або медом.
Торт « Спартак» схожий на мильфей, збагачений кремом зі згущеного молока, змішаного з медом. Побудовані шарами, як тірамісу, тут печиво з медом, а шари маскарпоне підсолоджені згущеним молоком та медом.
L ' Узвар є bevada, інгредієнти якого сушать яблука, груші, абрикоси або чорнослив пройняті, іноді з додаванням родзинок або свіжих натиску малини або полуниці, щоб виявити, дуже освіжає влітку.
Печер-келі Страдч

Релігії
Найчисленнішою з релігій нашого регіону є католицизм, зокрема Греко-українська католицька церква із місцем проживання в Києві Розподіл між різними конфесіями серед громади Львівської області станом на 1 січня 2015 року розподілився таким чином:

Релігія Кількість %
Католики 1663 рік 56,82%
Православний 934 31,91%
Протестанти 244 8,34%
Синкретичний 50 1,71%
Євреї 10 0,34%
Мусульмани 4 0,14%
Східні 4 0,14%
Язичництво 8 0,27%
Інші 10 0,34%
Усього 2927 100%
Релігійний туризм та паломництво
Регіон може похвалитися чудовими місцями для релігійного туризму, зокрема місцями поклоніння та паломництва. Серед найважливіших пам'яток країни є колекція історичних, культурних, релігійних об'єктів у Страдчі. І Храм, і місцева Церква вважаються національними пам'ятниками, вираженням архітектури кінця 18 століття. В обох будівлях всередині них є колекції дорогоцінних священних творів різних видів.

У Страдчі знаходяться мощі мучеників за віру Ісуса Христа, благословенне священство Микола Конрад і диякон Володимира Прийми. Обох до смерті замучили комуністи, ставши мучениками 26 червня 1941 р. 27 червня 2001 р. У Львові святий Іоанн Павло ІІ беатифікував о. М. Конрада та Володимира Прийму.

Село є частиною перехідної зони Міжнародного біосферного заповідника Розточчя. Невелике село Страдч, неподалік від Львова, в основному відоме своєю Віа Круцис, визнаною Єрусалимом. Паломництво на Хресну дорогу за своїми благословеннями прирівнюється до паломництва до Єрусалиму та проходження справжнього Хреста нашого Спасителя Ісуса Христа.

Пій IX та Хресна дорога в Єрусалимі
Комплекс пам’яток та села є центром паломництва та викуплення гріхів усієї України. Духовний провідник доручений митрополиту та архієпископу міста Львова. Роль комплексу в селі Страдч, як центру паломництва та ремісії всіх українців та європейців, дуже важлива. Папа Пій XI під час свого візиту до цього важливого місця паломництва санкціонував ім’я Віа Круцис в Єрусалимі ремісії.

З цієї нагоди Пій XI дав повну ремісію на кожен день року. 5 лютого 2015 року Апостольська установа виконання покарань надала повну ремісію для національного паломництва, присвяченого Дню греко-католицької церкви. Це повторюватиметься кожного 26 червня протягом семи років.

Зростання релігійного туризму
За останнє десятиліття кількість туристів та паломників зросла з 3-5 тис. До приблизно 250 тис. На рік. Тільки паломництво 26 червня збирає 25-30 тисяч паломників. Великий тиск людини спричиняє поступове, але тривожне погіршення природного середовища. Зокрема, монастирська печера 11-13 століть та розпад археологічних об’єктів.
Очевидно, що культурна спадщина регіону має вирішальне значення для майбутнього, але кожен проект повинен зберігатися в ім'я захисту. Захист активів, робіт, а також самого природного регіону, який ще не обладнаний для боротьби з масовим туризмом.
Страдцький монастир
Співпраця з Tota Pulchra монсом Жаном Марі Жерве
Спільно з Монсом Жерве ді ді Тота Пулькра він має на меті структурованим розвитком релігійного туризму в регіоні Галичини. Культурна співпраця між Україною та Італією, безперечно, піде на користь розвитку території. Зокрема, у релігійному туризмі можливість співпраці з реальністю, близькою до Святого Престолу, дасть можливість планувати ініціативи високої культурної цінності.

Орест Василько
Інженер, директор Італійського центру імені Леонардо да Вінчі Національного політехнічного університету у Львові.
Джерело:https://totapulchra.news/leopoli-galizia-ucraina/?fbclid=IwAR2ugtE2fMBD6ZGIO_To727prMKXFrqQchIjPVm9_AZfHRjJz-HHU_OOwl4

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
ПАРТНЕРИ
Допомога біженцям і мігрантам, консультації з питань захисту у кримінальних справах та представництва у сімейних спорах

+38-097-752-51-77
consulting@lawargument.com
ГАЛЕРЕЇ
Наші митці в галереї Європи
Купуй українське
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram