Литва виділить майже 10 млн євро на реабілітацію поранених воїнів ЗСУ

17 Червня, 2024  


Уряд Литви ухвалив рішення про виділення 12,7 млн євро на проєкти і програми, пов'язані з відновленням України та реабілітацією військових.

Про це йдеться на урядовому сайті Литовської Республіки.

Так, майже 10 млн євро направлять на фінансування та реалізацію програми «Реабілітація та реінтеграція поранених і постраждалих від війни в Україні». Кошти виділяються на реконструкцію трьох проєктів:

  • реабілітаційного центру після травм спинного мозку Дніпровської державної університетської лікарні;
  • на реконструкцію відділення Unbroken Львівського міського реабілітаційного центру в селищі Брюховичі;
  • для закладів та організацій, які здійснюють діяльність, пов’язану з послугами з реабілітації та реінтеграції та розвитку послуг.

Крім того, на фінансування та реалізацію проєкту «Реновація та відновлення школи Зелений Гай (Миколаїв)» заплановано 2,7 млн євро, з яких 1,35 млн виділено з бюджетних асигнувань для Фонду сприяння розвитку та гуманітарної допомоги, решта суми — з внеску цільового партнера.

«Під час реалізації проєкту буде відбудовано нову модульну школу та встановлено новий навіс», — повідомили у відомстві.

Раніше АрміяInform роз’яснювала, які послуги реабілітації безкоштовно надають ветеранам та ветеранкам.

Кіностудія АРАТТАФІЛЬМ запрошує захисників України, які на фронті отримали пораненя і потребують лікувань та допомоги звернутись до нас, або в міжнародний благодійний фонд «Українська друза» для оформлення відповідних документів, та консультацій з литовськими лікарями та реабілітологами.
Звертайтесь в Україні тел: +380681632078, в Литві+37063233112. Емail: infoarattafilm@gmail.com
Куратор проекту Петро Олар

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram