Підтримати

Марія Дзюба : Шевченко у Вільнюсі , Провернення через вишивані картини Івана Рябчука

19 Травня, 2023

Український митець художньої вишивки Іван Рябчук відкрив свою виставку картин у приміщенні українського центру у Вільнюсі 18 травня 2023 року,то його внесок у всесвітній день вишиванки. Це захоплююча подія, яка залучає глядачів у світ унікальної творчості цього талановитого вишивальника. З нетерпінням ми зустрілися з Іваном Рябчуком, щоб розповісти про його неймовірні роботи та поговорити про його професійний шлях, який він обрав.
Становлення вишивальника Івана Рябчука
Українська вишивка завжди була символом національної культури і традицій. Однак, серед видатних майстрів вишивки особливе місце посідає Іван Рябчук. Його роботи зачаровують своєю вишуканістю, неперевершеним майстерством та унікальним дизайном.
Іван Рябчук народився і виріс в Україні. З посмішкою на обличчі розповідає, що саме через свою матір він став захоплюватися вишивкою. Спостерігаючи, як вона вишивала він вирішив, після виходу на пенсію, продовжити її справу. Зараз вишивка - стала його улюбленим хобі, яке він безмежно любить.

«Для мене вишивка стала символом моєї любові до Тараса Шевченка. Його поезія стільки зайняла мою увагу, що не можу уявити своє життя без нього. Тарас Шевченко вкорінився в мою душу і став невід'ємною частиною мого існування» - розповідає Іван Рябчук , про те яке має значення для нього вишивка.«Для мене вишивка стала символом моєї любові до Тараса Шевченка. Його поезія стільки зайняла мою увагу, що не можу уявити своє життя без нього. Тарас Шевченко вкорінився в мою душу і став невід'ємною частиною мого існування» - розповідає Іван Рябчук , про те яке має значення для нього вишивка.

Відувачі виставки дякують Івану Івановичу Рябчубчуку і всім організаторам та гостям виставки за таке міжнародне свято творчості , краси та українського духу.

Автор відео Марія Дзюба

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram