Мати Апостолів | Офіційний трейлер

10 Квітня, 2022

В Литві з 12 по 17 квітня 2022 року покази та зустрічі з глядачами режисера Зази Буадзе та Наталії Половинки - виконавці головної ролі у фільмі "Мати Апостолів" (англ. "Mother of Apostles") — українська військова драма знята у 2020 року режисером Заза Буадзе,  продюсер Дмитро Овечкін.

Проєкт фільму став одним із переможців 1-го конкурсного відбору Міністерства культури та інформаційної політики і створений за державної підтримки. Загалом кошторис фільму склав ₴21 млн, з них 100% надало Мінкультури.

Фільм створено за сприяння Міністерства оброни України, Генерального Штабу ЗСУ, Командування Повітряних Сил ЗСУ, Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, 95-ої бригади ДШБ ЗСУ, 101 ОБрО ГШ ЗСУ імені генерал-полковника Генадія Воробйова, Авіаційних частин Василькова та Борисполя, «Громадської організації «Товариство сприяння збройним силам України та військово-морського флоту «Цивільний корпус «Азов», Полку патрульної поліції особового призначення ППС ПОП «Миротворець» ГУ МП в Київській області.

Фільм знятий за реальними подіями, які відбувалися на сході України в 2014-2015 роках, де ще й дотепер продовжуються бойові дії. Трагізм війни показано через історію однієї людини — МАТЕРІ. Перед очима глядача постає повна картина трагедії, яку несе війна. Процвітаючий раніше край, перетворився на руїни не тільки міст і сіл, а що значно гірше — на руїни тіла і душі. І це все пронизує пекучим болем і жалісним співом безмірної любові матері, яка у цьому пеклі війни біжить на порятунок свого сина.

Перший міжнародний показ фільму відбувся в рамках European Film Market кінофестивалю Berlinale в Берліні в лютому 2020 року, після якого отримав багато схвальних відгуків міжнародних продюсерів.

За 2020-2022рр. (станом на 30 березня 2022р.) фільм отримав 51 міжнародних та всеукраїнських нагороди. І участь у міжнародних кінофестивалях ще триває.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
ПАРТНЕРИ
Допомога біженцям і мігрантам, консультації з питань захисту у кримінальних справах та представництва у сімейних спорах

+38-097-752-51-77
consulting@lawargument.com
ГАЛЕРЕЇ
Наші митці в галереї Європи
Купуй українське
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram