Мер литовського міста Паланга Шарунас Вайткус із делегацією відвідав Бучу

29 Червня, 2024  

Міський голова Бучі Анатолій Федорук, провів зустріч із мером литовського міста Паланга на алеї міст-партнерів, яка була створена до річниці звільнення.
Хто повідомляє: Бучанський голова Анатолій Федорук

Ще у вересні 2013 року відбулася перша зустріч двох мерів міст, під час якої вони узгодили пропозиції про співпрацю двох сторін на європейському рівні. А також – підписали договори про сумісний бізнес на благо громади міст та обмінялися досвідом.

Окрім цього, жителі Паланги підтримали Бучу одними з перших. З початку повномасштабного вторгнення представники литовського міста активно допомагають Бучанській громаді.
Зокрема, литовське місто одне з перших міст, що передало громаді генератори. На них збирали мешканці Паланги, а мер міста Шарунас Вайткус оперативно організував доставлення.

Тож цього разу мер литовського міста Паланга відвідав Бучу особисто й поспілкувався з Анатолієм Федоруком про подальшу співпрацю. Зокрема, у литовському місті-побратимі невдовзі з’явиться сквер на честь Бучі. А вже цього літа там приймуть на відпочинок дітей із Бучі.

Що це за алея міст-партнерів
Алея зі символами 15 міст-побратимів – це знак вдячності Бучанської громади містам, які зробили внесок у відновлення.
Ідеться про литовське місто Паланга, польські Тушин, Пщина та Катовіце, словенське Кочев’є, німецьке Бергіш Гладбах, італійське Бергамо, португальське Кашкайш, македонські Кавадарці, французький Дюнкерк, угорський Ференцварош IX, район Будапешту, американське Олбані, українські Тячів, Ковель та Слов’янськ.

Повідомив Анатолій Федорук (Anatolii Fedoruk)

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram