Міністр Г. Ландсбергіс збирається в Україну та запрошує колег з ЄС та НАТО у миротворчу місію

16 Лютого, 2022

Міністр Ландсбергіс запропонував колегам організувати серію візитів на високому рівні в Україну.
«Україну карають за те, що вона повернула на європейський шлях. Ми маємо підтримати цей вибір України та її право жити без загрози російського вторгнення, і тому я закликаю усі сторони демократичної асамблеї вирушити із миротворчою місією в Україну. Це не лише моральна, політична, а й цілком конкретна безпосередня підтримка — бути поруч із нашим вірним партнером у найважчий для нього час», — сказав міністр.
Г. Ландсбергіс відвідає Україну 24-25 лютого.

У листі до партнерів з ЄС та НАТО міністр Г. Ландсбергіс також наголосив на інших важливих способах надання допомоги Україні — забезпечення українців озброєнням для оборони; запровадження швидких та рішучих санкцій ЄС; фінансова підтримка задля забезпечення стійкості української економіки.

«Наразі вирішується не лише доля України. Безпека всього європейського континенту та майбутнє міжнародного порядку, заснованого на правилах, опинилися під загрозою, – сказав міністр Г. Ландсбергіс. — Ми не можемо допустити, щоб через нашу особисту бездіяльність чи відсутність рішучості це тисячоліття вразило трагедії середини 20-го століття», — закликав міністр.

Джерело: https://urm.lt/default/ru/news/ministr-g-landsvergis-soviraetsaa-b-ukrainu-i-priglaschaet-kolleg-iz-es-i-nato-b-mirotborcheskuyu-missiyu


More Записи for Show: Радіо Українська хвиля з Європи
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
ПАРТНЕРИ
Допомога біженцям і мігрантам, консультації з питань захисту у кримінальних справах та представництва у сімейних спорах

+38-097-752-51-77
consulting@lawargument.com
ГАЛЕРЕЇ
Наші митці в галереї Європи
Купуй українське
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram