Міжнародні організації допоможуть відновити житло більш ніж 740 тисячам мешканців Харківщини

18 Березня, 2024

Минулого року Кластер з питань житла та непродовольчих товарів допоміг з відновленням житла 60 тисячам жителів Харківської області. Людям було надано набори будівельних матеріалів, а також дрова на опалювальний сезон. Цього року планують розширити обсяги допомоги.

Про це йшлося під час зустрічі керівника Харківської ОВА Олега Синєгубова, делегації Управління Верховного комісара ООН у справах біженців і представників Кластеру з питань житла та НПТ.

“Ми вдячні за увагу до потреб жителів Харківщини та ту допомогу, яку надають усі міжнародні організації. Спільними зусиллями маємо оперативно ліквідовувати наслідки ворожих ударів по оселях наших жителів”, – каже Олег Синєгубов, керівник Харківської ОВА.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
ПАРТНЕРИ
Допомога біженцям і мігрантам, консультації з питань захисту у кримінальних справах та представництва у сімейних спорах

+38-097-752-51-77
consulting@lawargument.com
ГАЛЕРЕЇ
Наші митці в галереї Європи
Купуй українське
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram