Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Мультсеріал "Дивосвіт". 1 епізод

9 Листопада, 2021

Мультсеріал "Дивосвіт" створений за мотивами художніх образів Марії Примаченко і має на меті популяризувати творчу спадщину видатної української художниці серед дітей.

Відомі образи — чудернацькі звірі, казкові птахи, дивні лісові створіння — оживають у мультсеріалі й розкривають багатий та неповторний світ Марії Примаченко. Творці прагнули відтворити не тільки її візуальний стиль, а й емоційну атмосферу творів — анімація передає веселий настрій глядачам, який відчувається і в більшості картинах Примаченко. Деякі герої “Дивосвіту” майже повністю повторюють свій оригінальний художній образ з картин, але є й такі, що зазнали певних змін. Для повного розкриття сюжету були створені і нові персонажі. Все це вже можна на власні очі побачити у першому епізоді.

До творчої команди анімаційного проекту долучилися: режисерка Марина Медвідь, аніматор Михайло Титов, сценаристка Марина Меднікова, композитор Петро Тихонов, продюсер Євген Татарінов, а також відомий український художник-постановник Едуард Кирич. Ролі озвучували: Олеся Чечельницька, Катерина Сергеєва, Роман Чупіс, Анастасія Жарнікова.

Перший епізод знято за підтримки Українського культурного фонду.


More Записи for Show: Радіо Українська хвиля з Європи
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram