Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

МУЗЕЙ ДО ГЛИБИН ДУШІ, У РИТМІ СЕРЦЯ ТА НА ПЛАНЕТІ ЛЮБОВІ...

28 Червня, 2021

Про історичну пам’ять українців як про патріотичну ідею, яку потрібно втілити в життя, а також про те, чому українська нація визначається не по крові, а по духу розказав Валерій Галан - меценат, інвестор, а також засновник музею “Історії становлення української нації”.

ВАЛЕРІЙ ГАЛАН: «Мої проекти – це моя боротьба за нашу історію» Уже не один, але далі Воїн. .
ДОСЬЄ: Валерій Галан – володар 7 дану з карате, 5 дану з джиу-джитсу. Автор книг, навчальних фільмів. Діяльність Валерія Галана не обмежується спортом. Він – відомий ресторатор та готельєр в Україні та Європі. Автор успішних проектів, які поєднали національні традиції та сучасні технології і направлені на популяризацію української історії та культури: «Легенда Карпат» (Карпати, Україна); «Мігово» (Карпати, Україна); «Фортеця Гетьмана» (Київ, Україна); «Замок Лужец» (Карлові Вари, Чехія). Автор, керівник та інвестор проекту Галерея-музей «Історія становлення української нації»

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram