Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Музика, яка долає війну! 💙💛

30 Квітня, 2022

🇱🇹 Видатний литовський піаніст Даріус Магінтас зіграв концерт під відкритим небом біля зруйнованого Будинку культури в Ірпіні.
Свою промову він назвав проявом любові до України, глибокої поваги до українських захисників та мирних жителів міста та країни.
📸 Євген Котенко / Укрінформ, Таїсія Друзенко /

Сьогодні, на найбільшій концертній локації Литви – «Жальгіріс Арена» у місті Каунас проходить великий благодійний концерт на підтримку України «Сила Єдності».
Всі зібрані кошти від продажу квитків підуть на реабілітацію українських військових, що героїчно захищають рідну землю від російських окупантів.
Під час концерту звучатимуть пісні відомих українських та литовських виконавців – як символ спільної боротьби за свободу та мирне майбутнє всього демократичного світу.
Зі словами вдячності до організаторів, музикантів, глядачів та всіх причетних до проведення заходу звернувся Посол України у Литві Петро Бешта, а також зачитав лист подяку від Першої леді України Олени Зеленської.
«Хочу подякувати персонально кожному з вас і потиснути руку від імені своїх співвітчизників. І ця музика, яка прозвучить сьогодні, через кордони й поля бою, дотягнеться до кожного, хто потребує наснаги й підтримки. Кожна нота перетвориться на силу, надію та чиюсь усмішку – у нас, в Україні», – зазначила у своєму зворушливому зверненні Олена Зеленська.
Під час концерту до глядачів звернулась Спікерка Сеймаса Литовської Республіки Вікторія Чмілітє-Нільсен. А також присутні могли почути включення українського захисника з міста-героя, незламного та нескореного Маріуполя.
Ačiū, Lietuva! 🇺🇦 🇱🇹

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram