Ми разом і ми переможемо ! Тримаймось разом!

20 Лютого, 2022  


Знаєте, у нашої країни є ще одна важлива невіддільна складова - Українська діаспора. Як великі міста називають: місто і Велике місто. В нас зараз є Україна і Велика Україна. Це не про географію, це про дух і відданість ідеї.
Цей дух і відданість ідеї повезли з собою українці, починаючи з ХІХ сторіччя до різних країн.
Цей дух і відданість ідеї вони повезли з собою на еміграцію після нищівної поразки нашої Незалежності в 20-х роках ХХ сторіччя. Коли я кажу нищівної, то це буквально - помстою були страшні Голодомори 21-23 і 32-33 р.р.
Цей дух і відданість ідеї повезли з собою українці і після ІІ-ї світової...
Коли я кажу повезли з собою, я маю на увазі не тільки Українську школу, Українську церкву і Кобзаря, пам"ятників якому найбільше в світі. Я маю на увазі, що українці об"єдналися в безліч організацій, які протягом десятиріч втілювали цей дух і ідею і стали одними з визначальних рушіїв отримання Україною Незалежності.
Тут люди звикли думати, що еміграція після початку 90-х була ковбасною. Може, в когось і була. Але, як ми побачили за всі ці роки випробувань, це неправда. Більш того - брехня!
Побутує думка, що патріотизм - це соромно. Може, комусь в якійсь країні і соромно. Але не в Україні. Бо в українців він не примусовий. Він обумовлений духом і ідеєю. Він прокидається кожного разу коли є загроза нашій свободі і Незалежності. А таких викликів, як для сучасної європейської держави, в нас аж занадто. І він прокидається в українців усього світу, в українців - Великої України. От саме це і зветься: бути українцем. Це важко зрозуміти іншим, хто не має такої історії.
Путін каже, що нашу країну вигадали. Ні, нашу країну не вигадали. Бог дав нам Землю та Віру, а Ми вимріяли свою країну, свою Державу. Наша Держава не тільки виборена і здобута в боротьбі, вона вимріяна поколіннями і поколіннями українців.
І путін має пам"ятати, якщо він сюди поткнеться, то він зустріне спротив усієї Великої України. Ібо ніщо не зупинить ідею, час якої настав.
Це допис вдячності українцям усього світу і друзям України в світі - ми разом і ми переможемо. Тримаймося 💛💙

Світлана Резнікова (Svitlana Ryzhykova)

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram