Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

На 8-му футбольному матчі Конгресу США, українські дипломати в лідерах

29 Квітня, 2022

На головному стадіоні Вашингтону відбувся 8-й футбольний матч Конгресу (8th Congressional Soccer Match) – це турнір з міні футболу в рамках спортивної дипломатії. Учасники, які об’єднались в 21 команду з дипломатів та співробітників посольств, що представляють у Вашингтоні різні країни світу. На головний стадіон США вийшла і об’єднана команда  любителів футболу з  Єврейського Союзу.   Спортивну дипломатію України та її команду, з працівників посольства, вивів на турнірне поле капітан Олександр Борисенко.  Ці турніри є традиційні вже восьмий раз проводиться під егідою федерації футболу США. Цього року Мачт Конгресу присвячувався чемпіонату світу 2022, який  проходитиме в Катарі. Участь українців в турнірі була в центрі уваги і вони заслужено лідирували, а визначальним можливо було те, що в 2026 році господарем світового футбольного чемпіонату будуть Сполучені Штати Америки.          То є надія, що українська збірна виступить на полі де забивали голи наші дипломати у турнірі 2022 року. Свято спорту та дипломатії зібрало більше 4 тисяч глядачів і учасників. На початку турніру українська команда винесла великий жовто-блакитний прапор. Весь  стадіон стоячи скандував Слава Україні, а коли прапор  винесла в центр стадіону, до цього дійства долучились всі команди турніру.                                   

Вже у першому поєдинку з Державним Департаментом США Україна засвідчила свої лідерські амбіції та перемогла 7:3. У підсумку українці посіли перше місце у своїй групі.. Весь  стадіон вітав переможців, а на цьому турнірі було більше 4 тисяч людей. На відкритті змагань, українська команда винесла великий жовто блакитний прапор, тоді весь  стадіон  скандував: «Слава Україні», а  коли команда  понесла прапор в центр стадіону, до цього дійства долучились всі команди турніру. Успіх, на 8-му футбольному маті Конгресу, де українці лідирували, стало можливим  нам перенестись у 2026-й рік, коли господарем світового чемпіонату з футболу буде США, то мабуть буде добрим знаком для української збірної виступати на футбольному полі, де забивали голи дипломати учасники турніру 2022  року.

Олексій Турган ( світлина автора) та Анна Баранецька ( відео)


More Записи for Show: Радіо Українська хвиля з Європи
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram