На станції «Академік Вернадський» тепер є безлімітний інтернет

9 Квітня, 2021  


На станції «Академік Вернадський» тепер є безлімітний інтернетФОТО09.04.2021 13:14
На українській антарктичній станції «Академік Вернадський» запрацював безлімітний за обсягом трафіку Інтернет.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Національний антарктичний науковий центр у Фейсбуці.

«Українські полярники нарешті отримали безлімітний за кількістю трафіку Інтернет. Антену General Dynamics діаметром 2,4 м встановили та запустили на станції «Академік Вернадський» сьогодні, 9 квітня 2021 року», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Зелений та малиновий: в Антарктиді «зацвів» сніг
Зазначається, що антену і весь комплекс ІТ-обладнання для нової якості зв'язку подарувала українська ІТ-компанія MacPaw. Обладнання також підвищило швидкість підключення до мережі Інтернет та збільшило швидкість передачі даних в мережу в 8 разів: з 500 kb/s до 4 Mb/s.

До цього загальний обсяг трафіку на місяць був 30 GB. А три роки тому полярники взагалі не мали нормального зв'язку зі світом: лише раз на тиждень можна було надсилати та отримувати текстові повідомлення.

Як повідомлялося, 24 березня на станцію «Академік Вернадський» вирушила 26-та річна українська антарктична експедиція – її учасники проведуть на крижаному континенті близько 13 місяців.

Фото: Національний антарктичний науковий центр, Facebook

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram