Підтримати

На Тернопільщині родина з Маріуполя відкрила власну пекарню

13 Березня, 2023

Незламність – це про українців.
Ми продовжуємо доводити усьому світові, що українці – нація, яку ніхто не в силах зламати чи підкорити.
Воїни захищають кожен клаптик нашої землі та повертають вкрадені ворогом території. Волонтери трудяться в поті чола, аби зібрати необхідні речі. Люди у яких війна забрала дуже багато, продовжують боротись і намагаються жити далі.
Війна змусила багатьох залишити свої домівки та переїхати в інші, спокійніші міста. Окрім переїзду, українці вражають своїм підприємницьким духом. Вони мають амбіції, бізнес-проєкти вже в себе у голові.Таким прикладом стали сім’я Величків.
Після російського вторгнення в Маріуполь Яна та Руслан переїхали на Тернопільщину, де вирішили почати нове життя, відкривши пекарні у Чорткові та Бучачі. Про це розповідає «Файне Місто» посилаючись на сторінку в фейсбуці Чортківської міської ради.

Неймовірна історія про те, як вони дійшли до цього, є свідченням рішучості, наполегливості та незламності українського духу та народу.
Руслан і Яна Величко торгували в Маріуполі, але війна назавжди змінила їхні життя. Росіяни розбомбили три магазини, дві квартири, два будинки та їхні автомобілі. Пара була змушена покинути все. 15 березня родина з дитиною на руках покинула Маріуполь.
Відкриття першої пекарні в Бучачі
Хоча родина Величків зіткнулася з багатьма труднощами, вони не втратили мужності та рішучості. . Над відкриттям пекарні подружжя думало два роки, вони не дозволили війні завадити їхнім мріям. Спочатку подружжя переїхало до міста Бучач Тернопільської області, де відкрили свою першу пекарню. Руслан – касир, Яна – пекар. Через кілька місяців вони зрозуміли, що їхній бізнес потребує допомоги. Яна та Руслан знайшли стажера та жінку, яка навчала випічки та допомагала у всьому, і їхній бізнес пішов вгору.

Сімейна пекарня Величків зараз процвітає, і наполеглива праця та цілеспрямованість подружжя принесли свої плоди. У них є сторінка в соціальній мережі Instagram, де вони публікують всю свою інформацію та фотографії, завжди шукають шляхи для вдосконалення. Для приготування страв використовується італійська духовка, професійна еспресо-машина та кава еквадорська арабіка. Згідно зі складеними планами, наступну пекарню подружжя вирішило відкрити в Чорткові.
Девіз пекарні «Печемо з любов'ю. Випічка, яка захопить ваше серце» відображає пристрасть і любов подружжя до своєї справи.

Готують при свічках
Сім'я Величко пройшли великий шлях, щоб потрапити туди, де вона є сьогодні. Після того, як вимкнули світло, їм довелося готувати при свічках, але це їх не зупинило. Вони вже взялися за закупівлю додаткового обладнання, щоб пекарня була максимально комфортною для гостей. А тим часом Яна та Руслан думають про нові рецепти, куди додаватимуть цікаві інгредієнти та багато іншого.
Незважаючи на все, пара ніколи не відмовлялася від своїх мрій, і їх наполеглива праця окупилася чудовими смаколиками та задоволеними клієнтами.

Підготувала Марія Дзюба

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram