Підтримати

Народна дипломатія через Проект "Таємниці України для тебе" Посли України понесуть в світи

4 Січня, 2022

40 МИТТЄВОСТЕЙ УКРАЇНИ ДЛЯ СВІТУ

81 учасник міжнародного соціально-культурного
з різних регіонів України презентували свої народні промисли та українські автентичні страви для Надзвичайних та Повноважних Послів України, які представляють Україну в різних куточках світу. Українська кухня багата не тільки смачним борщем та варениками, а й різноманітними автентичними стравами, які передаються в сім'ях з покоління в покоління, хоча на превеликий жаль деякі страви починають забуватись, як і народні ремесла. Також в заході взяли участь представники професійно-технічних училищ нашого міста, які мали можливість показати роботи своїх учнів та розповісти про напрямки професій, для них на даний час дуже важлива підтримка, для того щоб навчальні заклади активно розвивалися, і стали престижними для здобуття майбутньої професії нашою молоддю.
На завершення для усіх запрошених учасників та гостей актори Івано-Франківського національного драматичного театру ім.Івана Франка презентували чудову виставу-мюзикл "Гуцулка Ксеня". В заході прийняли участь Президент України Володимир Зеленський, Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та народні депутати України. Дякуємо всім учасникам та гостям за чудову атмосферу, смачні автентичні страви, фантастичні вироби ручної роботи та колоритний музичний супровід! Дякуємо Міністру закордонних справ України Дмитру Кулебі та команді за підтримку проєкту "Таємниці України для тебе" та допомогу у проведенні заходу на такому високому рівні.
#таємниціУкраїнидлятебе


More Записи for Show: Радіо Українська хвиля з Європи
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram