Народний артист України Марян Гаденко "По білому білим" сл. Н. Харасайло муз. М. Гаденка

3 Грудня, 2021  


ВІДІЙШОВ ЗА МЕЖУ ВІЧНОСТІ... СУМУЄМО , СПІВЧУВАЄМО І ПАМ'ЯТАЄМО...
Мар’ян ГАДЕНКО – композитор і поет, виконавець власних пісень, Народний артист України. Найпалкіші шанувальниці творчості митця – жінки, яких Мар’ян Гаденко називає жінками своєї золотої осені. Можливо, саме тому в його доробку так багато ліричних творів. А розпочиналось все з бардівської пісні. Свого часу навіть брав участь у знаменитій наприкінці 80-х програмі “Взгляд” з Владиславом Лістьєвим… А тепер на радіо і телебаченні його пісні звучать майже щодня. Їх виконують народні і заслужені артисти Украіни та зовсім молоді співаки. У його доробку – понад 700 творів. Переважна більшість пісень написана на власні вірші. Однак піснетворець залюбки співпрацював і з відомими, і зовсім молодими поетами. Прекрасні поезії Анни Дущак, Олександра Мороза, Вадима Крищенка, Миколи Сингаївського, Галини Третяк завжди озиваються музикою у його душі.
Мар’ян Гаденко – співзасновник кількох пісенних фестивалів. Одним із перших став фестиваль “Доля”, який 1991-го року “народився” у Чернівцях, а зараз проходить в Трускавці. Є ще дитячий телевізійний фестиваль “Пісенне джерело”, фестиваль сучасного романсу “Осіннє рандеву”, телевізійний фестиваль “Прем’єра пісні”. Він живе у творах і добрих справах що робив у земному житті. Вічна пам'ять.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram