НАШІ "САДИ ЄДНАННЯ" РОЗРОСТАЮТЬСЯ НЕ ЛИШЕ В ПРОСТОРІ, АЛЕ Й В ЧАСІ

22 Травня, 2022


Посадка кожного нового саду на іншій локації - це щоразу нова історія. У ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКІЙ ГРОМАДІ сад поєднав не лише мешканців різних міст України на території ГОДИЛІВСЬКОЇ ШКОЛИ, але й став своєрідним порталом єдності поколінь, закладений біля музею славетної краянки ГАННИ ДУЩАК у селі ТИСОВЕЦЬ.
В обох закладах громади наш проєкт приймали з буковинською ґречністю та українською щирістю. Скільки добрих слів сказано в цей день від гостей на адресу організаторів одного з найбільших в області центрів компактного проживання внутрішньо переміщених осіб - начальниці відділу освіти, культури, молоді та спорту #Людмили_Настасійчук, директорки школи #Марти_Головряк та керівника громади #Василя_Тодеринчука.
Відреставрована садиба-музей Ганни Дущак зустріла нас умиротворенню тишею. Історію вручення поетесі Міжнародної відзнаки "Жінка ІІІ тисячоліття" переповів присутнім староста села #Василь_Коваль. Музей скоро почне оживати новими експозиціями, тож сюди обов'язково варто прокласти маршрут всім охочим торкнутися до творчості Буковинської велетки духу.
Молодий сад закладали дорослі і діти - мешканці села на чолі з директором школи #Юрієм_Сушинським.
"Сади Єднання" у СТОРОЖИНЕЦЬКІЙ громаді зібрали дуже багато молоді на території НВК с.ПАНКА. Вимушені переселенці поважного віку з Харкова, Миколаєва, Київщини та учні-старшокласники місцевої школи об'єдналися у справжньому діалозі поколінь. Директорка закладу освіти #Тетяна_Красовська, вітаючи учасників проєкту, сказала, що весь педагогічний колектив скучив за дитячим гамором на шкільному подвір'ї, тож охоче долучаються до Всеукраїнської ініціативи.
Привітали учасників проєкту староста села #Сергій_Козак, депутат обласної ради Ярослав Бартош вже традиційно закликав до єдності та молитви за Україну у своїх церквах співорганізатор проєкту Олександр Шкурідін .
Розгортання великого Прапора від Ілона Бордян і Гімн - мажорна терція кожного заходу проєкту.
Дякуємо всім ЗМІ, що написали про нас, Телерадіокомпанія ТВА / TVA за сюжет, що передає атмосферу проєкту. Посилання у першому коментарі під цим дописом.
Саджанці для проєкту - завдяки Florium
Логістика проєкту - Єдина Альтернатива
Ініціатива, модерація - ПРОСВІТА БУКОВИНИ
У співпраці із Всеукраїнським проєктом - Сади Перемоги


Далі буде...

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
ПАРТНЕРИ
Допомога біженцям і мігрантам, консультації з питань захисту у кримінальних справах та представництва у сімейних спорах

+38-097-752-51-77
consulting@lawargument.com
ГАЛЕРЕЇ
Наші митці в галереї Європи
Купуй українське
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram