Підтримати

Настав час українського інформаційного фронту Правди в Європі, бо Росія діє, заманює через армію Порятунку...

6 Лютого, 2023

ХТО ОПІКУЄТЬСЯ УКРАЇНСЬКИМИ БІЖЕНЦЯМИ В НІДЕРДАНДАХ

Співробітники Армії Порятунку в Нідерландах (Legerdes Heils) спочатку офіційно займаються українськими біженцями в Роттердамі.

Співробітник Армії Порятунку Олександр Смирнов, він же співробітник храму святого благовірного князя Олександра Невського Московського патріархату в Роттердамі: “Я в постійному контакті з “Червоним хрестом”, посольством (Російським!), поліцією, юстицією, муніципалітетом. Питання проходять через мене”
“Ходив, допомагав, помітили… Все випадково, включаючи назви церкви”.

Інтерв'ю цього співробітника публікується із пропозиціями надання інформаційної допомоги українським біженцям в українських групах фейсбуку.

Висновки роботи самі. Григорій Пастернак

Від УСІМ:
Нідерланди, очевидно, не єдина країна світу, де українськими біженцями від війни Росії в Україні «опікується»… Російська православна церква Московського патріархату та інші орґанізації російської діаспори в зарубіжжі.
Тому є принаймні дві причини.
Перша: російськомовні біженці з України самі шукають за кордоном притулку й допомоги в російській діаспорі, навіть не замислюючись, що, тікаючи від «русского міра» в Україні, вона, собі ж на лихо, потрапляють в лабети того ж «русского міра», хай уже і в заграничній обгортці.
Друга: за російськомовними біженцями з України в Європі та інших країнах світу російські діаспорні орґанізації й церкви свідомо полюють не тільки з метою розширення своїх громад, але, мабуть, і за завданням Госсотруднічества — російського державного відомства, яке опікується зв‘язками Росії із зарубіжжям.
Тут варто зауважити, що останнім часом і в українському зарубіжжі збільшується кількість російськомовних громад, які самим своїм існуванням дають підстави тому ж Госсотруднічєству розраховувати на те, що ці російськомовні українці продовжували залишатися в орбіті «русского міра».
Прикладом саме такої орґанізації є Украінская гостіная в тому ж Роттердамі, до якої належить і автор поданого вище тексту Г. Пастернак, а очолює українську громаду принципово російськомовна одеситка і пропагандистка «русского міра» мимоволі (викладачка російської мови).
Порушена проблема підказує нам, наскільки загрозливим для України й українців є небажання українських біженців змінювати свою свідомість, менталітет, а відтак і лінію поведінки за межами України.

Лжерело:https://ukrainainc.net/2023/02/05/10955/?fbclid=IwAR0GUPAMc9ZV1BFdfOjbEUwfPEnLYrCvnHEDKh7H0cEphcrf8tBt5dalxAM


More Записи for Show: програма ДІАЛОГИ
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram