Нелля Даниленко: Дарую вам пісню, від Михайла Ткача , що є живою пам'ятю на віки...

24 Квітня, 2023


Нелля Даниленко зробила для Вас слухачі знахідку століття... Дякуємо і даємо крила у весну і згадайте авторів...
Знову зненацька натрапила на свій радіофільм в ютуб, так написала Нелля. Розміщений там незнайомою мені людиною. Таке трапляється не вперше. Не вередую щодо авторських прав. Дякую, що поширюють, тим більше, що в титрах вказано все. Фільм «Молодію серцем я» - про прекрасного поета Михайла Ткача, день народження якого припав саме на квітень. Фільм створено на студії Укртелефільм, кілька разів демонструвався і по ДТРК Культура.
На вірші поета створено кілька десятків пісень. Найвідоміші з них: «Якщо любиш — кохай» (Левко Дутківський), «Ясени» (Олександр Білаш), «Марічка» (Степан Сабадаш), «Писанка» (Павло Дворський), «Сніг на зеленому листі» (Олександр Білаш), «На щастя, на долю» (Микола Мозговий), «Заповідь матері (Ліля Остапенко). До речі наша сучасниця Лілія Остапенко написала не одну цікаву, сучасну, з глибоким прочитанням пісню на вірші Михайла Миколайовича.
Фрагмент пісні «Заповідь матері», котрий прозвучить у виконанні народного артиста України Олександра Василенка, ми знімали на батьківщині пана Михайла, на благословенній буковинській землі, в красивому селі Лукачани - з талановитим оператором Олександром Мазепою. Ще одним оператором на фільмі був Саша Скудар.
Фрагмент про те – що є щастя (у розумінні славного Михайла Ткача).
І у поминальні дні наших найрідніших.
Радіо Українська хвиля з Європи посилає цю знахідку Неллі Даниленко у світи з Литви але від Буковинської землі

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
ПАРТНЕРИ
Допомога біженцям і мігрантам, консультації з питань захисту у кримінальних справах та представництва у сімейних спорах

+38-097-752-51-77
consulting@lawargument.com
ГАЛЕРЕЇ
Наші митці в галереї Європи
Купуй українське
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram