Новина на завтра

14 Квітня, 2021  

Завтра буде Завтра, але не пропустіть сенсанційну новину №1: у світі , якраз звтра народиться Геній, або той що виведе Україну до рівня найкращих країн світу.

Не проглядіть, якраз завтра може розквітнути гілочка вишні, якраз завтра ви знайдете час підрахувати скільки днів та ночей ви кохаєте свою дружину.

А ще завтра спробуєте виміряти рівень щастя та радості у своїй душі. Не проспіть Весну, скажіть те що визріло в серці і про що не можете мовчати.

ЧЕКАЄМ ВАШИХ ДОПИСІВ НОВИН ТА КОМЕНТАРІВ У СОЦ МЕРЕЖАХ.  arattafilv.web@gmail.com

Я з ВАМИ , Петро Олар. засновник та редактор порталу..." Україна - це українці" та радіо "Українська хвиля з Європи"- це радіо новин і настрою, а ще...

Радіо з Європи про Україну та українців які творять Україну там де вони є. Радіо яке у вашому смартфоні.Радіо Українська хвиля з Європи та Київський прес-клуб мають добру репутацію, та вже стали надійним джерелом інформації, організатором створюваної мережі. Ми готові творити нові та долучати вже діючі інтернет портали в мережі. Це дозволить обєднаними зусилями створити для громад діаспори віртуальні інформаційно-культурні центри. В європейських країнах це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.

Українська пісня - мелодійна, пристрасна, магічна, весела, бойова, загадкова, релігійна... Давня і сучасна, небесна і земна.

Радіо Українська хвиля з Європи працює з власниками музики і пропонує 100% легальний продукт. Якщо ви є творцем або власником музичних творів і вважаєте, що вони не можуть бути доступними для безкоштовного прослуховування, будь-ласка, надішліть нам листа на скриньку arattafilm.web@gmail.com - і ми видалимо з сайту ваші доробки протягом 24 годин.

Radio works with music owners and offers 100% legal product. If you are a composer or a music owner and consider your music compositions not to be permitted for free listening please send  and your compositions will be removed within 24 hours. 

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram