Для КНП «Сторожинецька БЛІЛ» отримати незалежне визнання «Вибір Країни 2023» є дуже зачущим. Всі нагороди є спільним здобутком нашого колективу, в якому кожен працівник відіграє дуже важливу роль у досягнені спільної мети.
«Вибір Країни 2023» демонструє що праця кожного члена команди дуже високо цінується, а також мотивує на досягнення нових цілей для більше фективної праці для забезпечення потреб пацієнтів, адже медицина стоїть на варті здоров’я кожного!
Директор КНП «Сторожинецька БЛІЛ» Войцеховський Олександр Францович
З цього починалось:
https://award.com.ua/winners/knp-storozhinetska-blil/