Підтримати

ОЛЕГ ШУПЛЯК: Іншій вимір УКРАЇНИ , в любові, патріотизмі, картинах з нового циклу...

18 Березня, 2023


Олег Шупляк 9 березня написав: · "Заповіт". Цей експериментальний відеоарт було створено рік тому і планувалось опублікувати 9 березня 2022-го. Але війна змінила плани, тому публікую зараз. За дозвіл на використання музики дякую Gonivo Records та @FORLEN
Цей Погляд Шквченка там є й всевидяще око творця, очі є провідник прекрасного добра і злочинного зла... Маестро Олег знайшов нову фому, яка немов ікана кінця світу який зупинили сміливі очі воїнів ЗСУ, очі немовляти що вперше побачила небо, чисте без ракет та дронів камікадже.
Олег у новому циклі живописних картин відтвоює світ який в наших очах і болить кожною клітиною серця. Це його картини У розбомбленому храмі. 2023. Із серії "Очі війни".Полотно, олія. 75х55 см. чекають вашого осмислення та відгуків...
In a bombed-out church. 2023. From the series “The eyes of war” (2022-2023). Oil on canvas. 75 x 55 cm..

Національний банк України упорвноважений заявити: ОЛЕГ ШУПЛЯК - найкращий
🤩 Краща з найкращих! Саме такою міжнародне журі визнало українську пам’ятну монету номіналом 5 гривень "До 30-річчя незалежності України".
Пам’ятаєте, ми розповідали, що українські пам’ятні монети увійшли до 10 найкращих монет світу та перемогли у двох номінаціях престижного міжнародного конкурсу "Монета року" від авторитетного нумізматичного видання World Coin New?
Але на цьому наші перемоги не закінчилися!
🚀 🏆За рішенням журі, до складу якого входило понад 100 експертів з усього світу, українська пам’ятна монета перемогла у фіналі цього конкурсу.
Конкуренція була запеклою. До фіналу вийшли монети з України, Канади та Австрії.
Проте за нашу монету проголосувала більшість членів журі. Ба більше, перемога здобута з удвічі більшою кількістю голосів за її найближчого конкурента. І це вперше за історію конкурсу монета-переможниця мала такий великий відрив.
☝Перед цим українська пам’ятна монета "До 30-річчя незалежності України" (нейзильбер, номіналом 5 гривень) перемогла в номінації "Найхудожніша монета", адже вразила журі своїм приголомшливим дизайном.
На її аверсі зображені лелеки, що летять над полем з вишивкою у стилі традиційних українських візерунків. На реверсі – вишита стрічка, яка нагадує ланцюжок ДНК та символізує код нації.
Дякуємо за таку високу міжнародну оцінку таланту українських творців нумізматичної продукції та Банкнотно-Монетного двору НБУ!
Окрема подяка автору ескізів художнику Олегу Шупляку та скульптору Володимиру Атаманчуку за втілення ідеї, яка вразила світ та вкотре довела, наскільки багатою та самобутньою є культура України.
Пишаємося та працюємо далі! Вперед до наступних перемог! 💙💛

Підготував Петро Олар


More Записи for Show: Радіо Українська хвиля з Європи
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram