Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Юрій Пересунько

13 Березня, 2021

Юрій Михайлович Пересунько — український журналіст, редактор. Заслужений журналіст України. Член Національної спілки журналістів України. З 1992 — засновник і голова правління громадської організації «Київський прес-клуб». Серед низки проєктів цієї організації — «Перезавантаження» (теми модернізації країни, державного управління і суспільних відносин), «Україна Плюс» (євроінтеграційні перспективи країни) та інші.Автор численних публікацій у пресі. Друге покликання — музична композиція: випустив три музичні диски зі своїми піснями на тексти українських поетів у виконанні таких співаків України, як Назарій Яремчук, Алла Кудлай, Леонід Сандуленко, Ольга Крюкова, Інеш, Віктор Шпортько, Астрая, Павло Мрежук та інші. Другий пісенний альбом створив спільно з поетом Юрієм Терещенком.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram