Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Олександр Поліщук: українці є нащадками найдревнішої світової цивілізації та духоввно народили європейську спільноту ! (програма Небосхил від 07.12.12)

17 Жовтня, 2021

Пам'яті друга і побратима, шо відійшов за межу вічності вчора... Пом'янемо і оцінемо кого втратили і вимагаємо в Держави України відновити роботу створеного ним у Трипіллі музею назвавши його іменем ОЛЕКСАНДРА ПОЛІЩУКА.

Олександр Поліщук, колекціонер, меценат, засновник і директор музею "Прадавня Аратта - Україна". Пропонує зробити національною ідеєю розуміння того, що українці є нащадками найдревнішої світової цивілізації та духоввно народили європейську спільноту. Саме для цього у 2003 році заснував музей трипільської культури.
Пам'ятки тієї доби пан Поліщук збирав протягом останніх 30 років. В радянські часи скуповував рідкісні артефакти, а вже в незалежній Україні збирав мішки з черепками у місцевих селян, щоб власноруч їх відреставрувати. Так, через необхідність реставраціїї п'яти тонн таких уламків, продав колекцію живопису і нумізматики.
Нині загальна вартість вартість експонатів музею оцінена у понад п'ять мільйонів доларів. Відомий як пристрастний колекціонер, Олександр Степанович зізнається, що збирання саме україніки вивела його на нову орбіту життя.
Людина шаленого темпераменту і чітко сформованих принципів, він жорстко критикує академіків археологічного інституту та їх "обережні" версії щодо витоків цивілізації. Запевняє, що завжди викликатиме супротив офіційної науки, де має місце заробітчанство на державних коштах.Сам себе назвав "білим" колекціонером і стверджує, що власноруч не розкопав жодної історичної пам'ятки.
Не ображаэться на слово "хохол", адже перекладає його з кримсько-татарської як "син сонця", а українців вважає духовно найзрілішою нацією, яка несе відповідальність за долю планети.
Вважає Трипілля вітчизняним ексклюзивом у світовому просторі і переконаний, що українці не можуть вразити світ чимось більшим.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram