Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Олександр Поліщук за межою вічності залишається українцем,який не все зробив на Землі

26 Листопада, 2021

Ця світлина серед багатьх невідомих світлин Великого українця,патріота, мецената, колеціонера, що у свій час навіть був радником Віктора та Петра Ющенка. Це завдяки старанням Олександра з трипільскою колецією старожитностей і кераміки познайомились у Ватикані, Канаді та США. Під цією єдиною в цьому дописі, світлиною осяєною сонцем, скромний підпис Олександр ПОЛІЩУК Світлина Юозаса Валюшайтіса (Литва) 2013.12.04. Так друг України і наш з Олександром,Юозас Валюшайтіс, литовський фотограф, був в його всесвіті історії та мистецтва не раз. А розмови і побачене було в пам'яті залишились на роки. І тепер в 40 день як душа Олександра відійшла за межу вічності цією світлиною ми згадали його твким як був. Добре коли б рідні , друзі долучились до створення на нашому порталі віртуального музею Аратта- Україна імені О.Поліщука. Такий музей буде, як і той реальний віддадуть білядержавні рейдери, що користаючись беззаконням на власність в Україні просто прихватизували не тільки споруду і землю, а і фактично вкрали колекцію , яка б належала Народу України, ще ненародженим правнукам Олександра Поліщука і всім Нам. А я на старості літ привів би туди своїх внуків і розповів, як був в цьому музеї першим директором, як нашими руками переставлялись експонати, як бережно кожен з них я знімав. Так що ті що вкрали, знайти у нас є світлини того,що там було і вам прийдеться на страшнім суді мого народу відповісти, чому так не любили Україну, навіть будучи її депутатами у Верховній Раді не знаємо чиєго скликання. А Олександру Вічна пам'ть ми продовжемо справу разом з твоїми дружиною , дітьми та внуками і всіма хто знав, поважав і чув камертон духу справжнього козака-українця.

Петро Олар кінорежисер ( Литва)

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram