Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Олександр Поліщук ЗАПОВІДАЮ ІСТИНУ: - "Шановні українці! Не забувайте про своє коріння! Не забувайте, що в свій час, на цій території були самою могутньою нацією світу."

16 Жовтня, 2021

Олександр Поліщук ЗАПОВІДАЮ: "Шановні українці! Не забувайте про своє коріння! Не забувайте, що в свій час, на цій території були самою могутньою нацією світу.Що Ви створили, ваші/наші предки створили унікальне цивілізаційне утворення - Трипільську цивілізацію - яка перейшла потім в стан арійської цивілізаціїі і відчувайте себе тими арійцями, звання якого кожен з нас достоєн, не зважаючи на всі ті негаразди, тимчасові, які в нас сьогодні є."

Прошу Вас помовчимо і помянемо світлої пам'яті нашого побратима Олександра Поліщука, цю енергетично потужню Людину серце якої не витримало байдужості влади, невігластва до правдивої історії та багато інших културних негараздів. Для нього культура, історія і творчість були тими трьома китами на якому тримається планета Україна, яку він любив як Матір, яку він оберігав як дитину, якою захоплювався як прекрасною жінкою. Важко говорити про друга в минулому часі, як боляче усвідомити що ми не почули всі лекції цього народного професора, що ми не захистили створеного ним музею трипільської цивілізації, який так грубо викрали рейдери тимчасово присутні у владі. Про друга Олександра можу говорити всі 40 днів, які його дуща буде посеред нас робити круги перед відльотом за межу вічности. Він був незвичний, він є у збережених та реставрованих культурних та мистецьких цінностях світової слави України, Він Буде у музеї який держава, Президент і Генпрокурор повернуть українцям як музей ОЛЕКСАНДРА ПОЛІЩУКА...!

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram