Підтримати

ОЛЬГА + ВАЛДИС = Як сім акордів душі та серця подружжя з берегів двох морів

27 Травня, 2022

Це талановите і багатогранне подружжя Валдиса Мухара та Ольги Щербакової я знаю лише одинь день, дякуючи поезії Богдана Токарського, а вібрації їх пісень та стук сердець і тепло душі було в мене завжди, ще з тих часів, як ступив на львівську землю. Насолоджейтесь і ви, дорогі слухачі, тим, що принесло радість мені і, надіюсь, тисячам людей з 6 континентів, де слухають радіо Українська хвиля з Європи (кінорежисер Петро Олар)


Завітайте до нас в Україну · Ольга Щербакова · Володимир Мухар · Богдан Пісний

[contact-field label="Message" type="textarea"/][/contact-form]
,Причарувала.приворожила" Ольга Щербакова


Творчий вечір поета Богдана Пісного у львівській опері 30 10 2014.Пісні Мухара Володимира співають -дует,, Не забудь"Мар'ян Шуневич і Ольга Щербакова,Ольга Марченко(Завітайте до нас в Україну)

Ольга Щербакова і ВІА "Львів" - Над карпатським краєм журавлі співають


Ольга Щербакова і ВІА "Львів" - Джерело

Сиділам під грушков, Ольга Щербакова і анс. Львів


Композитор Валдис Мухар, вірш Богдана Пісного.Виконує автор музики. Допомогають Ольга Щербакова,отець Вітольд Левитський, Мар'ян Шуневич,Роман Ковальчук,Василь Соловій.аранжування Василь Яняк,гітара Євген Карвацький.Запис ,,RDStudio - Lviv" 2019


More Записи for Show: Радіо Українська хвиля з Європи
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram