Підтримати

Оріана Доценко: - Секс віртуальний - гормони реальні.

9 Лютого, 2023


Совок потай обкраде вночі дім, на поріг якого його пустили вдень (з чеського гумору).
Читати буде непросто...
Але так чи інакше, рано чи пізно, кожна людина має навчитися розпізнавати совок...
Подружня вірність є головною 🎯ціллю агресії СОВКА. На початку совєцької власті найпослідовніші 🇻🇳революціонери практикувати блуд та навіть намагалися його узаконити. Лише під тиском цивілізаційної традиції вони відмовилися від легалізації розбещення.
🥇Перша стадія побутової атаки вірності є дуже проста та завуальована. Це - ⬇️опустити значення слів до матюків або замінити цивілізаційну символічну систему на совкову.
Найголовніше, совки ⬇️опускають цінність понять 💃ЖІНКА та 🕺ЧОЛОВІК, звужують їхнє визначення до статевих органів, у даному випадку, до ♀️піхви й ♂️прутня. Усі слова проходять подібну переоцінку. Совок володіє широким набором контекстуальних та міжстилістичних синонімів базових інтимних статевих понять. Лексика, що набуває агресивної модальності, захоплює всі можливі сфери життя суспільства - від вулиці до школи, мистецтва й політики. Дехто виділяє лексикон совка в окрему мову (суржик, феня).
Мовою совка створюються пародії на практично всі можливі тексти й жанри. Сміх😆 і гумор😁 дуже ефективно застосовуються для ⬇️приниження 💃ЖІНКИ, 🕺ЧОЛОВІКА, руйнації ПОДРУЖНЬОЇ ВІРНОСТІ.
В Україні совковий гумор продовжував домінувати і за часів незалежності... його основні теми були нижче пояса - 🍾п'янка, подружня 💔зрада, любовнік-любовніца, блуд і подібне. Насміхатися зі зраджених, убитих зрадою самотніх жінок і "рогатих" чоловіків було нормою. З іншого боку, "жизнєне" совкове мистецтво ⬆️оспівувало розбиті 💔серця та 😢зболену душу - "душа баліт". Біль любили, болем упивалися - така собі естетика болю, що заливався алкоголем.
Перший етап побутової агресії совка є 📣словесний.
ІНТИМНА, СЕКСУАЛЬНО-ГАСТРОНОМІЧНА тематика (часто приправлена МАТЮКами) у Вашій присутності є надійний маркер того, що знищують Вас і членів Вашої сім'ї... знищують Вашу ціннісно-символічну систему, де вірність має високий статус.
Алкоголь🥂 та обкуреність🪄 є улюбленими темами обговорення🤔, радості😁 й сміху😆 совка. У стані сп'яніння закривається зв'язок із совістію. Тоді легше практикувати блуд, ⬇️руйнувати самооцінку дівчини/жінки та юнака/чоловіка і, як наслідок, шлюб.
Серед гастрономічних преференцій совка є алкоголь🍾, м'ясне🥩 та солодке🍭: півасік🍻, горілочка, водочка, мартінго, вінішка🍷, шампусік🥂... шашличок🥓, баличок🥩, рибка🐟, піроженка🍰, кекс🍪, вішенка🍒... чайочок🫖, кавусік☕️... Пропозиція та обговорення подібної їжі протилежній статі або демонстрація бажання такої їжі часто є "прилічним", завуальованим запрошенням до інтимніших стосунків.
Прості фрази як "жарити шашлики, годувати шаурмою🫔, сосискою🌭, огірками🥒, кавою☕️, варениками, пиріжками" і подібне у контексті розмов совка ОБОВ'ЯЗКОВО набуває значення "займатися сексом". Гастрономічні розмови чергуються із чоловічими компліментами жінкам та жіночим визнанням чоловіків. До компліментів жінкам можна віднести різні види уваги - від побажання доброї ночі🌙 та доброго ранку🌝 й кави до надсилань емоджі😍, зображень квітів🌹, сердечок❤, поцілунків💋, романтичних картинок🦋, пісень🎶 і подібне. Від жінки часто достатньо просто бути присутньою👍 в діалозі, усміхатися😄, сміятися😆 та час від часу казати "ухти"❤ або "пручатися-заперечувати"😠🤮😡. Часто учасники (особливо учасниці) розмови не усвідомлюють, що їх віртуально (емоційно-гормонально) використовують як секс-партнерів.
На окрему увагу заслуговує символіка 🐈‍⬛кота: "муж😪 ніякий і любовнік😑 не тягне, кину всіх і піду до кота😍". У совковій символічній системі, за сексуальною силою йде така градація: 😪муж "нікакой", "не видержав", "лох", 😑коханець "ну хоч шось", "так собі", "якось управився", а 😍Кіт "тварюка", "бог". Кіт🐈‍⬛ виступає вищим богом сексуальної сили зокрема з такими атрибутами: "ледачий", "постійно спить", "нічого не робе", "хитрий", "шкодливий", "безсовісний", "хтивий", "смішний", "улесливий"... Він же є і синонімом прутня, а киця - відповідно жіного статевого органу.
Довколакотяче🐈🐈‍⬛ спілкування тлумачиться совком як демонстрація бажання сексу. Поступово, масними жартами та двозначними виразами совки привчають молодь до совкової символічної системи. Так наївні діти й дівчатка, які сприймають котиків🐈 як просто милих тваринок🐈‍⬛, зрештою потрапляють у ситуації, де їм 🙈соромно. Совок є агресивним складним середовищем, що має на меті марати кожного, хто входить з ним у спілкування.
🥈Згода й усмішка на проговорення гастрономічних тем чи вияв уваги до киці-котика є сигналом до поглиблення інтимного спілкування. Далі відкриваються теми нижньої білизни, оголеності тіла, спільного відпочинку в банькі, на морі, на острові... Тоді віртуальний секс може перейти в приват...
🥉Спілкування в приваті може поглибити інтимну тематику аж до скарг на інтимне життя свого мужа (дружини). Це надихає деяких емо-коханців скрінити розмови та шантажувати жінку тим, що покаже це чоловікові, й примушувати її до більшої відвертості та фізичної близькості. На цьому етапі емоційний коханець може демонструвати намір приїхати та забрати жінку із її сім'ї...
🏅Коли емоційний зв'язок з чужим партнером стає міцним та обростає матеріальними компроматами, то совки не вагаючись руйнують свої та чужі сім'ї. Інша назва совка є 😈демон. Демоном є людина, що втратила зв'язок із совістю.
Ключовим у розвитку роману (ментально-емоціного зв'язку коханців) на стороні є відсутніть у комунікації мужа (дружини): "головне, що муж (дружина) не узнає".
Совок можна розглядати і як символічну систему з чіткою ієрархією цінностей та багатим проявленням. У символічній системі совка, наприклад, КОЖНА жінка є СУКА/Б..ДЬ апріорі, за умовчанням, без розгляду на те, хто вона є насправді і чим хоче бути. Відповідно, у символічній системі совка всі МУЖИКи є КАЗЛИ/М..АКИ і подібне.
Совок має чітко визначену онтологічну основу - еволюціонізм. Совок є породження не лише руzкага міра, а й загалом європейського Модерну Гоббса-Локка, Дарвіна й Маркса. Модерн виставив творця/творців світу за рамки світоглядної картини. Там основа картини світу лежить на аксіомі/вірі, що творця світу немає і все з'явилося якось само собою. "Ні обіцянок, ні пробачень. Все сталося само собою", - як вірно просік суть доби наш бард Віктор Павлік, - "слова набули нових значень"... воістину.
⚠️Логічно, що безособові речення, безвідповідальна модальність є онтологічною нормою совка: якось буде, це не я, ніхто не взнає, воно саме, час ліче, все якось сталося само собою... тощо.
Ключовим "досягненням" еволюціонізму є визнання людини ТВАРИНОЮ - тварюкою з відповідними інстинктами наїстися, розмножитися, виспатися та наслідити... без соціальних обов'язків та відповідальності.
У мережі🕸 є процвітаючі соціальні платформи з десятками тисяч учасників, де зокрема одружені чоловіки та заміжні жінки вигулюють себе емоційно-гормонально за межами власної сім'ї, фліртують, заводять романи та спільно переживають сексуальне задоволення з чужими партнерами. Це фактично віртуальні борделі🏩, де вповні пристойні громадяни займаються ментально-емоційним сексом з випадковими незнайомцями/незнайомками. Звісно, ключовою умовою блуду є те, "що муж/дружина не знає". Це завуальовані (на перший погляд безобідні) центри руйнації подружньої вірності, шлюбу, сім'ї, жінок, чоловіків, дітей, їхніх доль, щастя, достатку, країни... СЕКС ВІРТУАЛЬНИЙ - ГОРМОНИ РЕАЛЬНІ.
Чи цікаво буде зрефлексувати, як функціонує одна з таких платформ?
#совок
#шлюб
#емоційна_зрада

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram