Підтримати

Оріана Доценко: - СОВОК як АНТИЦИВІЛІЗАЦІЯ

8 Лютого, 2023


Цей допис про нас, шановні українці... кожен матиме можливість впізнати себе
Як многа гусінь, що пожирає листя, може набувати форми крони дерева, так і СОВОК, що розмножився, може нагадувати ЦИВІЛІЗАЦІЮ.
Основа цивілізації є ШЛЮБ, що тримається на вірності. Це фактично наш загальновідомий літописний закон царя Сварога "Одному мужу Одна жона". Шлюб оспіваний у колядках, освячений в побутових практиках українців, про що добре відомо через родинно-побутові та календарні народні буденні звички й святкову обрядовість. Отже, наші колядки уже співалися на зорі цивілізації, ще до Трипілля, тисячі років тому, про що виказував здогад мовознавець Потебня. Вірний шлюб став місцем благодаті, де звільнялася психічна енергія чоловіка і жінки на творчість, бізнес, прогрес і виховання дітей.
Творці давніх колядок, українські філософи, надсучасні світові науковці означають СЕРЦЕ❤ як джерело дружби й вірності, осереддя совісті й благодаті. Там, у серці, існує своєрідна (схожа на мозкову) нейромережа з власними поняттями, почуттями. Мозок впорядковує слова, а серце - емоції/почуття. Слова є інструменти мозку, а емоджі - серця.
Чоловік та жінка окремо неповноцінні, адже кожен сам по собі не володіє повним набором емоцій для створення благодаті в серці❤️‍. Дружба між чоловіком і жінкою (секс❤) дає можливість налаштовувати серцеву нейромережу кожного з подружжя на благодать (емоційно-гормональне здоров'я).
Дружба між чоловіком та жінкою (секс) має різні стадії та компоненти - ментальну, емоційну та фізичну❤ (третя як наслідок і завершення попередніх двох). Звичним уявленням про згвалтування є реалізація третьої фізичної компоненти без наявності розумово-емоційної приязні. Хоча, і це важливо знати, згвалтуванням також є порушення ментально-емоційного інтимного простору протилежної статі.
І якщо хтось практикує за межами свого шлюбу віртуальний флірт або ментально-емоційний зв'язок (роман) із чужим чоловіком (жінкою), то він обов'язково тяжіє перейти у третю фізичну стадію. Тоді очікуйте "несподівану" фізичну зраду або "необгрунтовані" скандали в подружжі - серце болітиме однозначно...
Ментально-емоційний обмін з чужим чоловіком (жінкою) приносить сексуальне гормональне задоволення. І тоді зникає потяг до своєї половинки. Муж (дружина) недоотримують емоційних поглажувань, уваги та відповідних гормонів здоров'я. У сім'ї погіршується погода та здоров'я. Оскільки віртуальні коханці несуть свої емоційні здобутки до себе в сім'ї, то інтрижки на стороні зрештою закінчуються гормональним спустошенням і реальним відчуття пустки й болю в грудях.
Велика земна цивілізація тримається на всього-на-всього ШЛЮБові двох, а ШЛЮБ - на подружній ВІРНОСТІ. Тому щоденна побутова практика совка по руйнуванню цивілізації зводиться до ударів в одну ціль - у ВІРНІСТЬ двох. Завдання совка - розколоти СЕРЦЕ, яке в емоційно-гормональному відношенні є у подружжя лише ОДНЕ НА ДВОХ.
Якщо вам цікаве продовження про побутові практики совка, які руйнують стосунки подружжя, розбивають сім'ї , коментуйте, і я напишу про це у наступному дописі.
#совок
#шлюб
#емоційна_зрада

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram