Оріана Доценко: Варто знати, в Європі солідарно і спільними зусиллями створюється світова імперія свободи та розвитку, ім'я якій Русь-Україна

24 Квітня, 2023

·
Феофан Прокопович повертається до розвилки можливостей Русі-України💛💙 в той час, як ЗСУ🇺🇦 впевнено закривають 300-літній ґештальт.
♦️Всяка затримка — це зло.
(Феофан Прокопович, 1677-1736)
♦️Авантюрист, всебічно обдарований науковець, політик, церковний діяч, філософ, ректор Києво-Могилянської академії, реформатор Московії та архітектор Російської імперії. Все це про видатного українця Феофана Прокоповича.
♦️Група київських менеджерів на чолі з Прокоповичем перебралися до Московії з метою реформувати відсталу феодальну Московію на централізовану монархію, взоровану на кращі європейські зразки.
За наполяганням Прокоповича, Московія була проголошена Російською імперією у 1721 році. Rwsia - грецька назва Русі. Петро І набув статусу Всеросійського правителя Великої, Білої і Малої Русі. З подачі київських була запущена теза про триєдність Русі та обґрунтовано право оновленої Московії на спадщину споконвічної Русі (України).
♦️Київські обґрунтували, що нова імперія має бути абсолютистською просвітленою монархією, де монарх очолює церкву.
♦️Таким чином, через новий інститут священого синоду Петро І прибрав до рук православну церкву та став розпорядником величезного попівського майна та душ вірян.
♦️В імперії відкривалися заклади науки та мистецтва, музеї, школи за зразками європейських. Перші реформатори (вчителі, митці, науковці, церковні діячі) були українцями. Вплив української еліти на політичне та культурне життя Російської імперії був настільки великий, що оновлена країна перетворювалася в українську за суттю і духом.
Потрощена місцева московська еліта, стиснувши зуби, пережила відрізання борід, натягання перук та камзолів і, зрештою прийнявши нову українську реальність буття Московщини, оговталася та почала витискати вплив і дух українства з усіх сфер буття Російської імперії.
♦️З московитської реакції постали всі заборони та репресії українізмів, української мови, книг, інституцій та зрештою самих українців.
♦️Московити не розуміли, що знищуючи український дух і тіло, вони знищують і свою оновлену державність - Російську імперію. Адже екзистенційна основа Росії трималася на руській (тобто українській) спадщині і на самих українцях, українському духові, що нині зветься козацьким драйвом.
♦️Російська імперія - дитина Русі-України, дитя українського барокко. Від самого початку (від Прокоповича) частина українців несла на собі хрест і драйв творців Російської імперії. Від самого початку (від Мазепи) інша частина українців зрозуміла передчасність та помилку Російського проекту - московити ще морально не готові до сильної державної організації. Ці дві групи українців і є тими двома синами України - Івани, про які писав Шевченко, що один убиватиме матір, а інший її звільнить.
♦️За три сотні років перший Іван пройшов трансформацію від творця (Прокопович) до виродка-вбивці матері (Матвієнко в держдумі). Другий Іван набирав сили: від Мазепи до Бандери та сучасних лідерів України.
♦️Русь-Україна повертає собі свободу. Московщина-Росія повертається у минуле, до початку 18 століття. Не змогла Московія прийняти дар Русі-України із вдячністю, тому старуха знову сидітиме із розбитим коритом... до осмислення, до покаяння, до прийняття себе... Не варто заважати їм та втручатися до них. Тому 10-метровий бетонний паркан на межі із Заліссям. Тому подалі від Москви, Русь-Україну чекає феєрична взаємодія і сотворення із вільним світом.
♦️Тим часом ЗСУ впевнено закривають 300-літній ґештальт.
♦️Феофан Прокопович - великий українець, великий архітектор, що повірив у можливість перетворення андрофагів у людей. Ти зробив, що зміг. Наміри твої були прекрасні, але передчасні. Русь-Україна повертається до розвилки і обирає правильний шлях власної суб'єктності. Створюємо світову імперію свободи та розвитку, ім'я якій Русь-Україна. Наша мета - перетворити земну цивілізацію у космічну. Світова столиця свободи Київ. Жовто-блакитні знамена нового часу по всьому світу 💛💙✌)

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
ПАРТНЕРИ
Допомога біженцям і мігрантам, консультації з питань захисту у кримінальних справах та представництва у сімейних спорах

+38-097-752-51-77
consulting@lawargument.com
ГАЛЕРЕЇ
Наші митці в галереї Європи
Купуй українське
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram