Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Пам'ятаймо Олександра Степановича Поліщука – видатного українця, мецената, дослідника Арійської цивілізації

28 Жовтня, 2021


"Шановні українці! Не забувайте про своє коріння! Не забувайте, що свого часу на цій території ви були наймогутнішою нацією світу, що ви створили, ваші/наші предки створили унікальне цивілізаційне утворення – Трипільську цивілізацію, – яка перейшла потім у стан Арійської цивілізації, і відчувайте себе тими арійцями...".

Ці слова належать Олександру Поліщуку, засновнику музею Аратта у селі Трипілля, що під Києвом, знаному колекціонеру трипільських артефактів, який ще в 90-х намагався донести правду про нашу трипільську археологічну культуру.
Олександр Степанович Поліщук помер 16 жовтня 2021 року, про що повідомив Віктор Жердицький на своїй сторінці у Фейсбук.
"В далекі 90-ті, коли він звернувся до Градобанку за фінансуванням видання книги про трипільську спадщину, тоді це видавалось чимось досить віддаленим від наших національних проблем. Але його книги й уся діяльність світлої душі Олександра протягом довгих перемінних років ствердили в суспільному сприйнятті нашу глибоку спорідненість з трипільською цивілізацією та, у великій мірі, усвідомлення причин наших безкінечних битв за нашу Правду у бурхливому світі. Спочивай з миром і правдою великий патріоте нашого народу, Олександре! Посіяна тобою нива ще дасть багаті плоди!", - написав Віктор Жердицький.

Мені поталанило з Ним познайомитися у 2004 році й просувати в маси тему Трипільської культури. Була на відкритті його знаменитого музею 9 лютого 2006 року. Завдяки його фінансовій підтримці був зроблений сайт Аратта для просування музею та Трипільської культури, на якому я писала у 2005-2006 роках. Цю світлину я зробила у нього вдома у листопаді 2006 року, коли їздила до нього в Бортничі для інтерв'ю.

Серце Олександра Поліщука не витримало невігластва у суспільстві, небажання "професійних археологів" приймати правдиву історію, байдужості влади. Для нього українська культура та історія були китами, на яких тримається планета Україна.

Олександр Поліщук. Трипільське коріння українців.

Р.С. Пам'ятати Людину-ентузіаста, яка поширювала правду про давню історію України, яка за власні гроші збирала старожитності та пропагувала Трипільську культуру. Ця Людина – Олександр Поліщук.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram