Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Пам'яті Антоніни Литвин - Дорога до себе

25 Січня, 2022

З азхівів радіо міста Кагарлик, пам'яті Антоніни Литвин творчох душі, що відлетіла за межу вічності. Вічна пам'ять славним Украхнцям з якими мав чест дружити і захоплюватись їх талантом... У мене в Україні є великі архіви з життя цього подружжя маю надію їх оприлюднити ( Петро Олар -кінорежисер)

Вашій увазі пропонується інформація про творчий та життєвий шлях подружжя Литвинів: кобзаря Василя Степановича та філолога, поетеси Антоніни Іванівни - справжніх патріотів України.
За своє нелегке життя ця родина внесла великий вклад у культурний та освітній розвиток нашої держави у вигляді: пісень, віршів, статей та творчих видань, вихованню молодого покоління, співзасновництві єдиної в Україні школи кобзарського мистецтва, популяризації української мови.
На цій сторінці ви знайдете як вже видані матеріали в ЗМІ та інтернет, так і ще досі невідомі широкому загалу біографічні дані, цікаві, дещо містичні історії, мудрі поради та вислови, вірші, статті, пісні та ін.
Вже майже 3 роки немає з нами Василя Степановича. Але його творчість актуальна як ніколи.
Тому команда однодумців на чолі з дружиною кобзаря Антоніною Іванівною продовжують її популяризувати.
Всі матеріали будуть у вільному доступі. Поширюйте та коментуйте!
Слава Україні! Героям слава!

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram