Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Пам'яті Героїв Небесної Сотні. Цимбаліст Петро

13 Липня, 2021

Пам'яті Героїв Небесної Сотні та музиканта-віртуоза Петра Сказківа, який пішов із життя 4 лютого 2021 року. Вшануймо пам’ять героїв, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності.

Документальна драма режисерки Єлизавети Сміт "Цимбаліст Петро" розповідає про молодого музиканта Петра Сказківа з карпатського селища Ворохта, який взимку 2013-го приїжджає до Києва на Революцію Гідності грати на барикадах й спілкуватися з демонстрантами. Зіткнення із силовиками стають все жорсткішими й Петру доводиться замінити цимбали на шолом та бронежилет. Повернувшись додому, він усвідомлює, що не може сидіти склавши руки та їде грати свою музику для людей у щойно звільнених від окупації містах.

Сценарій до фільму написали Єлизавета Сміт та Максим Наконечний, композитор – Петро Сказків, продюсери – Олена Яковицька та Максим Наконечний (кінокомпанія "TABOR production"). Робота над картиною проходила у Ворохті, Тернополі, Слов’янську, Краматорську та в Києві, під час Євромайдану. Загальний бюджет фільму склав 860 тис. 550 грн., з яких 415 тис. 570 грн. є державною фінансовою підтримкою.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram