ПАМ'ЯТКА ПОРЯДНОГО ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

13 Травня, 2022


Українці − це вже БРЕНД, а не брєд!
За нами всі спостерігають і з’ясовують хто ми такі. Запам’ятайте – ми не безхатьки (люди, без постійного місця проживання)! Ми − тимчасові переселенці. І ми привозимо із собою найгірше чи найкраще, що є всередині нас.
Мріяли бути європейцями? Вчіться найкращому у них!
Цей досвід НОВИЙ, отже, потрібні домовленості з собою!
👉1. Нам нічого не винні там, де нас приймають. Винні тільки ми, зазирнувши в booking і дізнавшись ціни на свій номер в готелі або апартаменти, де оселилися.

👉2. Ми не жертви у чужій країні. Ми постраждали у своїй. А тут люди щедрі та гостинні, і ми у ГОСТЯХ.
👉3. Не розраховуйте, що вас годуватимуть понад 3 місяці. Майте свій план рестарту свого життя.
Вчіть базову мову та шукайте роботу. Після 3 місяців нас можуть попросити на вулицю або повернутися додому.
👉4. 3 місяці – це шанс змінити напрямок у розвитку та розширенні свого інтелекту. Почниіть з курсів онлайн і виберіть потрібну спеціальність.

👉5. Ми – українці, а не орда, тому залиште по собі будь-яке місце кращим, ніж було до вас. І навчіть цьому дітей – залишити «гарний слід» на згадку.

👉6. Будьте вдячні за все. Найкращий час показати дітям, що українці – це вдячні люди.
Пам’ятайте, ніхто не дізнається, що ви ввічливі та вдячні за все, поки не почнете про це говорити.
⠀👉7. Не смикайте господарів без приводу. Гугл в допомогу. Звертайтеся з питаннями до тих, хто допомагає, лише коли йдеться про специфічні особливості даної місцевості.
👉8. Ви − прекрасні люди. Не забувайте це, і покажіть найкращі сторони себе та дітей. Будьте приємними у спілкуванні, безконфліктними та терплячими. Якщо у вас запити й рівень життя вищий, ніж вам запропонували, попрацюйте і зробіть там «палац».
👉9. Будьте корисні будь-де. Ваші діти запам’ятають не ваші слова, а ваші справи за критичних обставин.
👉10. «Їжа господарів» – найсмачніша. Це закон для гостей. Не треба розповідати, що ви краще готуєте. Повернемося в Україну та відкриєте готель та ресторан у себе у квартирі, поселіть гостей та дивуйте своїм мистецтвом у кулінарії.⠀
👉11. Вивчайте мову тієї країни, куди приїхали. Хоча б із поваги до людей, хто нас прийняв, вивчіть хоч 10-20 побутових фраз.
👉12. Більшість повернеться до своєї країни та рідного міста. Зробіть усе, щоб після вас сказали, що українці – це найкращі люди. І надбайте за цей час для себе нових «рідних та близьких» людей. І не наживайте ворогів, які не захочуть вас більше знати.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
ПАРТНЕРИ
Допомога біженцям і мігрантам, консультації з питань захисту у кримінальних справах та представництва у сімейних спорах

+38-097-752-51-77
consulting@lawargument.com
ГАЛЕРЕЇ
Наші митці в галереї Європи
Купуй українське
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram