Перемога гурту "Kalush Orchestra", а після фінального виступу зі сцени “Євробачення”, соліст Олег Псюк звернувся до світової спільноти: "Будь ласка, допоможіть українському Маріуполю! Допоможіть "Азовсталі" просто зараз!".

15 Травня, 2022  


Одним з перших привітав українців з Перемогою на Євробаченні був Британський прем’єр-міністр Борис Джонсон, який відзначив, що голосування на пісенному конкурсі було демонстрацією підтримки України в боротьбі за свободу.
Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон назвав успіх Kalush Orchestra на пісенному конкурсі “Євробачення” не тільки результатом талановитого виступу, але й відображенням тієї підтримки, яку має Україна у війні, яку вона змушена вести проти російської агресії.
Про це Борис Джонсон написав у своєму мікроблозі в Twitter.

Президент України Володимир Зеленський після перемоги України на "Євробаченні-2022" заявив у Facebook у ніч на неділю, 15 травня, що вірить у те, що одного дня учасників і гостей "Євробачення" прийматиме український Маріуполь.
"Наша мужність вражає світ, наша музика підкорює Європу! Наступного року Україна прийматиме "Євробачення"! Втретє у своїй історії. І вірю - не востаннє. Ми зробимо все, щоб одного дня учасників і гостей "Євробачення" приймав український Маріуполь. Вільний, мирний, відбудований!"
Він подякував гурту Kalush Orchestra за перемогу, а також всім, хто віддав за Україну свої голоси. "Впевнений, не за горами наш переможний акорд у битві з ворогом", - додав Зеленський.

Важливо, що у фіналі після виступу соліст гурту Олег Псюк звернувся до світової спільноти: "Будь ласка, допоможіть українському Маріуполю! Допоможіть "Азовсталі" просто зараз!".

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram