ПЕТРО ОЛАР - ми живемо в час перемін, в час коли українська нація стає рівною і шанованою в світі, навчіться про це сказати в ютубі, телеграмі, в соцмережах, мовою документального кіно, Запрошуємо до міжнародної кіношколи.

12 Квітня, 2024


Ми живемо в час перемін, в час коли українська нація стає рівною в світі, навчіться про це сказати в ютубі, телеграмі, в соцмережах мовою документального кіно, Запрошуємо до міжнародної кіношколи.
( без вікових, освітніх, біографічних, професійних та інших обмежень з 30 квітня 2024 року оголошує набір в онлайн дистанційну Міжнародну кіно школу на порталі https://radioukreurope.com/category/mizhnarodna-kinoshkola/)
Шукаємо таланти для українсько кіно, що після Перемоги ще більше відкриють світу успішну Україну, її талановитих людей. В нашій міжнародній кіно школі крім цікавих, для натхнення , матеріалів, ви зможете бути учасниками діалогів та майстер класів відомих кіно митців, а також набути знань в майстернях Міжнародної кіно школи. Це перший матеріал 2024 року, коли плануємо віртуальну дистанційну школу перевести в реальний простір Вищої магістерської кіно школи для бажаючих українців з Європи та світу. Більше інформації та статей на нашому порталі в розділі Міжнародна кіно школа, або за телефоном: +380681632078 +37063233112 та E-mail;infoarattafilm@gmail.com
Запрошуємо на співбесіду та конкурсного відбору, підготовчий курс Міжнародної кіно школи де визначимо учнів, які пройдуть 3-х місячний курс із 12 занять та отримають сертифікат майстер-класу від Петра Олара, який матиме своє продовження в практичній вищій Міжнародній кіно школі.
Заняття проходитимуть як відкритті практичні навчання методом майстер-класів та вправ. (кожен урок та практичне заняття з 15 хвилин на ваші відповіді матиме - по 45 хвилин)
МИ Вам допоможемо відповісти на запитання, на які слухачів та учнів школи ставлять для себе давно, вони і стануть темами наших перших занять як вступ до професії:

1. Чи вмієте запитувати та бачити і чи є Вам що сказати?
2. Як читати, говорити, показувати – щоб Вас почули?
3. Вікно у світ кіно, як скадрована реальність. Краса реальної віртуальності.
4. Першим було слово, як сценарій, і мрія вони можуть визначити успіх фільму, що називається ЖИТТЯ…
5. Мистецтво реальності, як зробити документ, мить життя, фото витвором мистецтва?
6. Як разом з батьками( дідусями і бабусями) через їхній смартфон побачити Радість дня Сьогодні і зробити головний фільм родини.
7. Сказати світові про Головне без слів, використовуючи відео, фото та музику… (Монтаж)
8. Як показати шлях у день Завтра, що змусить думати і втілити їх…в життя ?
9. Палітра кіно Світло, Звук, Композиція кадру – камера ваших очей.
10. Практика: Навіщо нам кіно, ТБ та фото?
11. Кіно та фото на допомогу сім’ї і ваша майбутня професія.
12. Творчий звіт , а також освідчення в любові майбутньої професії.

Петро Олар - кінорежисер, сценарист, оператор

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
ПАРТНЕРИ
Допомога біженцям і мігрантам, консультації з питань захисту у кримінальних справах та представництва у сімейних спорах

+38-097-752-51-77
consulting@lawargument.com
ГАЛЕРЕЇ
Наші митці в галереї Європи
Купуй українське
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram