Образно, в одній картині Олега Шупляка є найпотужіша метафора «какая разніца», яку я коли-небудь зустрічав, Інтернет багато говорить на цю тему і Олег в своїх картинах сказав немало, але цю картину роздруковану можна давати дітям щолб робили витинанку і цю різницю засвоїли на все життя.
Я не проти музичних інструментів, їх чим більше то добре, але бандуру москалі забороняли а кобзарів розстріляли, Ось вам і є та різниця народного духу і правди.